amazon
Müşteri Hizmetleri Menü

Müşteri Hizmetleri

Arispirlanta.com’dan alışveriş yapmak için siteye üyelik zorunludur. Kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz ve sonraki alışverişlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

18 yaşından küçükler arispirlanta.com’dan alışveriş yapamazlar.

Arispirlanta.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve satış koşulları, yalnızca arispirlanta.com’da geçerlidir.

Ariş Pırlanta, arispirlanta.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Arispirlanta.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Fiyatı, kapsam ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Arispirlanta.com, kendisinin belirlediği güvenlik kriterleri ile yaptığı inceleme sonucu, siparişe konu kredi kartı ve diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik şüphesinde siparişi iptal etme ya da sipariş sahibiyle iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan güvenlik incelemesi sonucu elde edilen bulguları, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Arispirlanta.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

Arispirlanta.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel izinsiz olarak kullanılamaz.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımızda görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 3 gün içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği arispirlanta.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

Ariş Pırlanta, arispirlanta.com’da satışa sunduğu binlerce ürünün hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

Arispirlanta.com'dan siparişi verilen ürünler el işçiliğiyle üretildiğinden, ürünlerin karat ve gramlarında farklılık oluşabilmektedir. Yüzüklerin, belirteceğiniz yüzük ölçüsüne göre ayarlanıyor olması da altın gamında farklılıklar oluşturabilmektedir.

Arispirlanta.com web sitesinden alışveriş yaptığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta