• KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

En Çok Tercih Edilen Pırlanta Baget Kolyeler

BAGET KOLYELER

Baget Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlantanın özel kesimlerinden biri olan baget kesim, dikdörtgen formlardan oluşmaktadır. Köşeli kesimin sağladığı ilginç ışık oyunlarıyla göz kamaştıran baget pırlantalar kadınların mücevher tercihlerinde ilk sıralarda yer alıyor.  Kendinizi ortamda şık ve ışıltılı hissetmek istiyorsanız, geometrik çizgilerin mükemmel görünümüyle öne çıkan baget pırlanta kolyeler tam size göre… Klasikle modernin ilginç buluşmasıyla hayranlık uyandıran, farklı ve şık baget kolye modelleri, her tarza ve her bütçeye uygun seçeneklerle Ariş koleksiyonlarında sizi bekliyor.

Baget Kolye Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Boyunda zarif ve narin duruşuyla dikkat çeken baget kolyeler, son dönemin öne çıkan, en çok tercih edilen hediye alternatifleri arasında yer alıyor.  Baget kolye satın alırken, pırlantanın değerin belirleyen 4C özelliklerini dikkate almak gerekir. Kesimi, rengi, berraklığı ve karatı pırlantanın fiyatını belirlemektedir. Baget pırlanta kolye seçerken modelini de zevkinize göre seçebilirsiniz. Baget pırlantalar, bazen kolye modellerinde merkezde yeralıp onu çevreleyen diğer pırlanta kesimli taşlarla kullanılırken, bazen de merkezde yer alan yuvarlak veya farklı kesim pırlantanın etrafında vurgulayıcı taşlar olarak yer alır. Baget pırlantaların farklı kesim pırlantalarla birlikte kullanıldığı modellerde renk eşleşmesine dikkat etmek gerekmektedir.

Baget pırlantalar tüm pırlantalar gibi işlenirken emek isteyen pırlantalardır. Kesim şeklinden dolayı titiz ve dikkatli bir çalışma isteyen baget pırlantalarla hazırlanan kolyeler, en sevdikleriniz için unutulmaz hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Zarafet ve şıklığı temsil eden baget kolye modelleri günün her saatinde kullanılabilecek şık takı seçenekleri arasındadır.  Pırlantanın kesimi itibari ile ışıltısının oldukça farklı yansıtıldığı baget kolyeler, özel anları unutulmaz kılmaktadır. Pırlantaseverlerin en fazla tercih ettiği kolye modelleri arasında yer alan Ariş Pırlanta’nın özenle, ustalıkla hazırladığı pırlanta baget kolyeler, en mutlu anlara ışıltıyla eşlik ederken kadınların güzelliğine güzellik katacak.

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta