amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Yeşilin Göz Kamaştıran Işıltısı: Zümrüt Yüzükler

Zümrüt rengiyle ve anlamıyla güzelliği, bereketi, değeri ve ihtişamı yansıttığı için mücevherde; kolye, küpe, yüzük ve bilekliklerde en çok tercih edilen değerli taşlardan biridir.  Sarsılmaz sevgiyi, doğanın güzelliğini ve cesareti ifade eden zümrüt, yüzük, kolye, küpe, kolye, bileklik modelleri ile ünlülerin de tercihleri arasında. Ünlü oyuncu Angelina Jolie, mücevherlerinde zümrüt taşına sıklıkla yer veren isimlerden sadece biri. Zümrüt ve pırlantanın muhteşem uyumu ile parlamak istiyorsanız Ariş Pırlanta’nın Zümrüt Koleksiyonu tam size göre…

Dünya trendlerini, mücevher modasını takip eden kadınlar için zengin seçenekler sunan Ariş, pırlanta yüzük modellerinde renkli değerli taşların cazibesini de kullanıyor. Yüzlerce yeşil tonunu barındıran, “koşulsuz aşkın taşı” olarak bilinen zümrüt ile tasarlanan pırlantalı zümrüt yüzük modelleri, sevgi, bolluk, güzellik enerjisi taşıyor. Dilediğiniz modelde, en uygun fiyatlı zümrüt yüzük modelleri için Ariş Pırlanta Zümrüt Yüzük seçeneklerini inceleyin.

Zümrüt Yüzük Modelleri

Zümrüt yüzük, merkezde zümrüdün bulunduğu klasik ve modern çizgilerle hareketlilik kazanmış yüzük modelleridir. Zümrüt, doğanın saflığı ve dinamizmini benzersiz bir şekilde yansıtır. Bu nedenle mücevher dünyasında zümrüdün yer aldığı tasarımlar son derece fazladır. Bunlardan biri olan zümrüt taşlı yüzük, Ariş Pırlanta dokunuşuyla ve eşsiz bir görünüm elde edecek şekilde tasarlanır.

Zümrüt pırlanta yüzük modelleri, Ariş Pırlanta’nın benzersiz koleksiyonunda kendisine çok özel bir yer edinir. Koleksiyonun en özel parçalarından biri olan Damla Zümrüt Yüzük, damla kesim ile hareketlilik kazanmış zümrüdün merkezde yer aldığı tasarımlardır. Eşsiz bir hediye olarak değerlendirilebilen bu tür yüzük modellerinin yanı sıra Baget Pırlanta Zümrüt Yüzük, zümrüt yeşili yüzük tasarımları arasında kendisine özel bir yer edinir. Minimalize edilmiş pırlantalar ve zümrüdün muhteşem uyumunu yansıtan pırlanta zümrüt yüzük modeli hem çok özel bir hediye olarak değerlendirilebilir hem de kadınların yenilikçi bir görünüm elde etmesini sağlayabilir.

Zümrüt Yüzük Fiyatları

Zümrüt yüzük anlamı, kadınların bu tür yüzük modellerini kombinlerinin vazgeçilmezleri olarak değerlendirmesini olanaklı hale getirir. Bağlılık, saflık, aşk ve sevgiyi ifade eden zümrüt yüzük fiyatları; kullanılan zümrüt ve pırlantanın özellikleri, yüzüğün sahip olduğu tasarım başta olmak üzere birçok unsura göre değişiklik gösterir. Siz de Ariş Pırlanta dokunuşuyla tasarlanan zümrüt yüzük ve koleksiyonun en özel parçalarından biri olan safir yüzük modelleri ile eşsiz bir görünüm elde edebilir, kombinlerinize yenilik katabilirsiniz. 

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta