amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Harf ve İsim Kolyeler

Doğanın kalbinden özel ve zarif bir kadının boynuna… Zamansız ve hükmedilemez mükemmel pırlanta kolyelere özel bir dokunuş ile tasarlanan mükemmel kolye modelleri. Kişiye özel hazırlanabilen pırlanta isim altın kolyeler Ariş pırlantanın en özel koleksiyonlarından. Sadece size özel sizin için ve sizi anlatan bir kolye arıyorsanız farklı isim kolyeler tam sizin aradığınız modellerdir.

Arapça harflerin de bulunduğu harf ve isim kolyeler koleksiyonunda aradığınızı mutlaka bulacaksınız. Arapça harflerin her birinin kendine özel anlamı vardır örneğin Kaf harfi her şeyde istediğini, istediği gibi yapmaya gücü yeten, tam kudret sahibi demektir. Çok özel anlamları olan harf ve isim kolyelerde yüklediği anlama bakılarak karar verilebilecek olan Arapça harf ve isim kolyeler ömrünüz boyunca boynunuzda taşıyacağınız özel anlamlı kolyelerdendir.

Hem aksesuar olarak kullanabileceğiniz hem de düşüncelerinizi yansıtan bu mükemmel kolyeler Ariş pırlanta kalitesiyle kapınıza kadar geliyor. Sade ve minimalist ama aynı zamanda çok çekici bir pırlanta kolye ile kıyafetinizin tüm havasını değiştirip, gündüzden geceye her kıyafetinize kombinleyebilirsiniz. Ariş pırlanta ile mücevher seçimleriniz stilinizin altını çizsin. Harf pırlanta kolyeler ile şıklığınıza kendi imzanızı atın. Birçok kolye ile kombinleyebileceğiniz harf ve isim pırlanta kolyeler gerçekten çok özel ve ömür boyu yanınızda olacak yegâne pırlanta kolyelerdedir. Nadir ve nazlı bir taş olan pırlanta her kadının hakkettiği ışıltıyı gün boyu yansıtmanızı sağlıyor. Ariş pırlanta en özel parçaları ile en özel koleksiyonlarını sizlere sunuyor.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta