amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Charm Kolye Ucu

Charm kolye ucu, tamamen size özel tarzınızı tamamlayacak göz kamaştıran detaylarıyla büyülüyor. Ariş Pırlanta seçkisinin en ayrıcalıklı tasarımlarından olan Charm kolye uçları, altının kusursuz ışıltısıyla bezendi. Tamamen özel ve özgün tasarımların eşlik ettiği altın kolye uçları, farklı konsept ve temalarıyla da dikkat çekiyor.

Özgün tema, tasarım ve konseptleriyle büyüleyen Charm kolye ucu modelleri, estetik bakış açınızı yansıtmak için oldukça ideal. Hemen her türden altın zincir ve kolye ile uyumlu yapıda olan Charm kolye uçları, Ariş’in ince dokunuşlarıyla tasarlandı. Melek, yıldız, kedi, anne-çocuk figürlerinden sembolik figürlere kadar koleksiyonda birbirinden ayrıcalıklı özel tasarımlar yer alıyor.

Charm Kolye Ucu Modelleri

Charm kolye ucu modelleri, tasarım çeşitliliği açısından da oldukça zengin ve iddialı temalar sunuyor. Her tarza hitap eden özel tasarımlar, tarzınızı yansıtırken detayları en efektif şekilde kullanmanızı sağlayacak. Yıldız temasının işlendiği Charm kolye uçları, farklı tasarımları ve özgün dokunuşlardan oluşan kreatif görünümleriyle her zevke hitap ediyor.

Güneş sembolü Charm kolye ucu ise her an ışıltıyla parıldamak isteyen kadınların ilk tercihi. Ayrıca Ariş’in Charm kolye ucu koleksiyonunda en yakın dostlarımızdan da izler bulunuyor. Kedi tasarımının şıklığı büyülerken, kıvrak detaylarla kreatif bir görünüm vadeden yunus figürlü kolye ucu göz kamaştırıyor. Kelebek Charm kolye ucu ise hareketli yaşamınıza altının ışıltısını taşıyacak.

Charm Kolye Ucu Fiyatları

Charm kolye ucu fiyatları, Ariş kalitesi ve ayrıcalıklarıyla oldukça düşük maliyetlerle mücevher tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Zengin model ve tasarım çeşitliliğine ev sahipliği yapan koleksiyonda, her bütçeye hitap eden modeller bulunuyor. Aynı zamanda Charm kolye ucu fiyatları, tercih edeceğiniz tasarım ve modele göre de farklılık gösteriyor.

Tüm detaylarıyla büyüleyen ve göz kamaştıran Charm kolye uçlarına Ariş Pırlanta kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Üstelik Ariş’in özel koleksiyonunda sevdiklerinizi aynı anda mutlu edebileceğiniz anlam dolu tasarımlar da yer alıyor. Anne çocuk konseptinin işlendiği anne çocuk Charm altın kolye ucu, en sevdiklerinizi verdiğiniz değeri altının anlamıyla bütünleştirecektir. Kreatif, modern, şık ve iddialı tasarımlardan oluşan altın Charm kolye ucu modelleri Ariş’in seçkin koleksiyonunda!

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta