Zen Pırlanta
Evlilik Alyansları

Evlilik Alyansları

Klasik Alyans

Klasik Alyans

Söz Nişan Yüzüğü

Söz Nişan Yüzüğü

Alyanslar

Ariş pırlanta ile aşkınızın sonsuzluğunu simgeleyen alyans seçiminde vazgeçilmeyecek olan klasikler ve sadece size özel yenilikler arasında alternatifiniz çok olacak! Seçmekte oldukça zorlanacaksınız. Alyansların büyülü dünyasında renklerin ve motiflerin gücünü keşfedin. Zarif ve modern tasarımlarla Ariş pırlanta hayallerinizi süsleyen modellere yer veriyor. Tasarım ve sanatı romantizm ile birleştiren Ariş pırlanta, en mutlu gününüzde unutulmayacak anılar yaşamanız için bir ömür boyu sizinle olacak alyanslarınıza kusursuz bir dokunuş sergiliyor.

Aşk, iki kişinin büyüsüne kapıldığı masalsı, olağanüstü bir yolculuk… Karşınıza çıkan her aşk hikayesinde en şık, en zarif ve unutulmaz hali ile taçlanması için Ariş pırlanta alyans modelleri yanınızda. Tasarım alyans modellerini kişiye özel hazırlanan sade, zarif, farklı alyans şekilleriyle ve üst düzey bir mücevher işçiliği ile birleştirerek en özel alyans koleksiyonunu yarattık. Mutluluğa evet derken çağdaş ve zamansız tasarımlarıyla fark yaratan Ariş pırlantadan kaçırılmayacak fırsatlarla alyanslarınızı seçin. Görkemli ve zarif çizgilerle tasarlanan alyanslar en özel gününüzde zarafetinizi yansıtacak. Renklerin ışıltısını üzerinizde hissedeceğiniz mücevherlerin yanında sade ya da gösterişli modelleri keşfedin.

Yeni evlenecek çiftlere birbirinden şık ve zarif alyans seçenekleri sunan Ariş pırlanta, modern ve özgün tasarımlarıyla farklı alyans modelleri arayan çiftleri mutlu ediyor. Yaşam boyu keyifle hatırlayacağınız en özel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürmek için alyanslarınız size eşlik ediyor.

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al
×