amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Elmas Gerdanlıklar

Şık bir gece davetinin, düğünlerin veya nişan seremonilerinin vazgeçilmezi elmas gerdanlıklar, son zamanlarda günlük hayatta da karşımıza çıkmaya başladı. Ariş Pırlanta elmas gerdanlıkların günlük hayatta da hem gösterişi hem de sadeliği birleştirerek gündüzden geceye kullanılacak modeller tasarlıyor. Özellikle son dönemlerde popüler olan elmas suyolu gerdanlıklar genç yaş grubunun da gözdesi haline geldi. Modern çizgilerle bezenen ama elmasın nostalji havasından bir şey kaybetmeyen elmas gerdanlıklar her zaman yanınızda olacak.

Özellikle boynu uzun göstermek için kullanılan bir mücevher olmakla birlikte kombinlerinize benzersiz bir uyum sağlayacak modellerin arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Küçük taşlarla bezenmiş modellerini daha çok gündüz şıklığınız için kullanırken, gece şıklığınız için ise büyük taşlı elmas zümrüt gerdanlık gibi renkli taşlı modellerini tercih edebilirsiniz. Her yaşa ve zevke hitap eden elmas gerdanlık modellerinde birçok karat seçeneği mevcut.

Elmas damla gerdanlık, elmas zümrüt gerdanlık gibi gösterişli ve ihtişamlı modellerin yanı sıra elmas su yolu gerdanlıklar ya da elmas kalpli gerdanlıklar gibi sade ve modern çizgilerle tasarlanan gerdanlıklara kadar birbirinden çeşitli modelleri Ariş Pırlanta özel koleksiyonunda bulacaksınız. Özellikle gelinlerin en mutlu gününde güzelliklerine güzellik katacak birbirinden şık ve değerli elmas gerdanlık modelleri göz kamaştırıyor. Gelin seti olarak kullanılabilen gerdanlık koleksiyonu elmas küpeler ve elmas bileklikler ile de mükemmel uyumu ile kusursuz görünüyor.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta