Renkli Taşlı Kolyeler

Renkli yaşayanlar ve bir o kadar da renkli giyinmeyi sevenlere özel olarak tasarlanan renkli taşlı kolyeler koleksiyonu Ariş Pırlanta kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Ariş Pırlanta’nın birbirinden güzel renkli kolyeleri sadece size renk katmakla kalmayıp, aynı zamanda kombinlerinizi de tamamlayacak. Modern ve yenilikçi dizaynların yanı sıra ananevi ve geleneksel tasarımlarla size tarzınızı oluşturmak için geniş bir alan tanıyan bu özel koleksiyonu çok seveceksiniz.

Özel mücevher sertifikalı olan renkli taşlardan oluşan koleksiyonda, Ariş Pırlanta imzası taşıyan 200’ün üzerinde birbirinden güzel tasarım sizleri bekliyor. Birbirinden hoş desenlerle beğeniye çıkan bu renkli taşlı kolyeler kombinlerinize uyum sağlarken, hayatınıza da renk veriyor. Renkli hayatınızı, bu özel koleksiyonda beğendiğiniz kolye sayesinde sezonun renkleriyle harmanlayarak daha da renkli bir tarz yaratabilirsiniz.

Renkli taşlı kolyeler arasında istediğiniz rengi beğenebilirsiniz. Zümrüt pırlanta kolyeyle efsanelere konu olan zümrüdün yeşilini keşfedin. İçinizdeki enerjiyi yakut pırlanta kolyeyle toplayın ve etrafınızdaki insanları enerjinizle etkileyin. Son zamanlarda çokça tercih edilmeye başlanan zümrüt kesim zultanit taşının pırlantayla birleşimine şahit olun. Renk değiştiren zultanit taşının gizemine doğru yolculuğa çıkın. Zultanit, doğada renk değiştirebilen 5 taştan birisi olup, sadece Türkiye’de bulunabilen ve pozitif enerjiye sahip doğal bir taştır. Işığa göre kahverengi, yeşil, ve pembe gibi birçok renge bürünebilen bu doğal taş, renkli olmasının beraberinde size enerji verecek. Mücevher modasını sürekli takip eden ve şekillendiren bu özel koleksiyonda sayesinde en doğru mücevheri bulacaksınız.

 

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×