amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Renkli Taşlı Yüzük

Stilinize renk katmak, onu değerli taşlarla süslemek ister misiniz? Ariş Pırlanta’nın renkli taşlı yüzük koleksiyonuyla birlikte her yaşa ve tarza uygun son derece şık parçalar sizleri bekliyor. Değerli doğal taşların enerjisini hissetmek, güzelliğiyle bulunduğunuz ortamın yıldızı olmak sizin elinizde!

Bu renkli ve büyüleyici koleksiyon sayesinde değerli doğal taşların mucizesine tanık olacaksınız. Tarzınızı güzel enerjilerle dolu bir maceraya çıkarmaya hazır olun. Ariş Pırlanta olarak, doğadaki en değerli taşları ve pırlantayı buluşturduk. Ortaya çıkan bu mücevherler, kullananların vazgeçemeyeceği, eşsiz parçalar oldu.

Yüzyıllardır kraliyet ailesinin ve sultanların taşı olarak bilinen, cesaretin ve zaferin taşı olan yakut ile tarzınızda asalet rüzgarları essin! Yakutun pırlantayla olan mükemmel buluşmasını keşfedin. Şıklığınızı asaletle taçlandırın. Mavinin en güzel tonunu sizlere armağan eden safir taşlarla parmaklarınız ışıl ışıl olacak. Osmanlı padişahlarının taşı safir sayesinde onların tutkusunu hissedeceksiniz. Kombinlerinizi asil safir taşının büyüsüyle birleştirin.

Güzellik tanrıçası Venüs’ün taşı zümrüt sizi estetiğin dünyasına davet ediyor. Sevgiyi, bilgeliği ve bereketi sembolize eden bu büyüleyici değerli taşın pırlantayla birleşmesiyle ortaya çıkan yüzükler görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Renkli taşlı yüzük koleksiyonunun nadide parçalarından olan siyah pırlantanın özgün görüntüsünün parmaklarınızda ışıldamasına izin verin. Farklı tasarımlarla dizayn edilmiş bu eşi benzeri olmayan zarif yüzükler tarzıyla fark yaratmak isteyen kadınların bir numaralı tercihi olacak.Renk renk, çeşit çeşit değerli taş ve tasarım seçeneklerimizin bulunduğu renkli taşlı yüzük koleksiyonumuz tarzınıza renk, ruhunuza ışıltı katacak.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta