Ariş

KLASİK ALYANS

Bir olmuş kalplerin geleceğe uzanan sevgi dolu yolculuğudur evlilik. O en güzel yolculuk mücevherle taçlanır. Bitmeyen sevginin mührü sonsuzluk halkaları alyanslar aşıkların sonsuzluğa sözüdür. Alyans; yüzlerce yıldır kadın ve erkeği birbirine bağlayan, aşkı, dayanışmayı, bağlılığı, hayatları birleştirmeyi temsil eden bir mücevherdir. Ve insanların sevdikleri, sevildikleri sürece ömür boyu ayrılmaz  parçaları olan tek aksesuardır. 

Eski bir Mısır inanışına göre, sol elin dördüncü parmağındaki bütün damarlar, doğrudan kalbe bağlı ve alyans kalben bağlılığı simgeliyor. Eski Romalılar da sol elin dördüncü parmağından geçen vena amoris’in (aşk damarı) doğruca kalbe gittiğine inanırlardı. Alyansın yuvarlak oluşu ise sürekliliğin ve ruhların birleşmesinin işareti sayılır.

Ariş Pırlanta, öncü ve farklı tasarım anlayışıyla alyansta birbirinden şık alternatifler hazırlarken klasik alyans modellerini tercih edenler için de seçenekler sunuyor. Sarı altın, beyaz altın, kırmızı altın ile hazırlanan klasik alyans modelleri, alyansta uzun yıllardır modası geçmeyen sembol haline gelmiş alyans modelleridir. Alyans seçiminde tercihiniz klasik alyans modellerinden yana ise Ariş Alyans Koleksiyonu size dilediğiniz alyans çiftine sahip olma şansı sunuyor. Alyans modellerimiz arasından seçim yapın, en kısa sürede alyanslarınıza kavuşun. 

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al
×