amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

En Çok Tercih Edilen Renkli Taşlı Yüzükler

 

Renkli Taşlı Pırlanta Yüzük

Stilinize renk katmak, onu değerli taşlarla süslemek ister misiniz? Ariş Pırlanta’nın renkli taşlı yüzük koleksiyonuyla birlikte her yaşa ve tarza uygun son derece şık parçalar sizleri bekliyor. Değerli doğal taşların enerjisini hissetmek, güzelliğiyle bulunduğunuz ortamın yıldızı olmak sizin elinizde!

Bu renkli ve büyüleyici koleksiyon sayesinde değerli doğal taşların mucizesine tanık olacaksınız. Tarzınızı güzel enerjilerle dolu bir maceraya çıkarmaya hazır olun. Ariş Pırlanta olarak, doğadaki en değerli taşları ve pırlantayı buluşturduk. Ortaya çıkan bu mücevherler, kullananların vazgeçemeyeceği, eşsiz parçalar oldu.

Yüzyıllardır kraliyet ailesinin ve sultanların taşı olarak bilinen, cesaretin ve zaferin taşı olan yakut ile tarzınızda asalet rüzgarları essin! Yakutun pırlantayla olan mükemmel buluşmasını keşfedin. Şıklığınızı asaletle taçlandırın. Mavinin en güzel tonunu sizlere armağan eden safir taşlarla parmaklarınız ışıl ışıl olacak. Osmanlı padişahlarının taşı safir sayesinde onların tutkusunu hissedeceksiniz. Kombinlerinizi asil safir taşının büyüsüyle birleştirin. Güzellik tanrıçası Venüs’ün taşı zümrüt sizi estetiğin dünyasına davet ediyor. Sevgiyi, bilgeliği ve bereketi sembolize eden bu büyüleyici değerli taşın pırlantayla birleşmesiyle ortaya çıkan zümrüt yüzükler görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Renkli taşlı yüzük koleksiyonunun nadide parçalarından olan siyah pırlantanın özgün görüntüsünün parmaklarınızda ışıldamasına izin verin. Farklı tasarımlarla dizayn edilmiş bu eşi benzeri olmayan zarif yüzükler tarzıyla fark yaratmak isteyen kadınların bir numaralı tercihi olacak.Renk renk, çeşit çeşit değerli taş ve tasarım seçeneklerimizin bulunduğu renkli taşlı yüzük koleksiyonumuz tarzınıza renk, ruhunuza ışıltı katacak.

Renkli Taşlı Yüzükler İle Doğanın İnceliğini Hissedin

Renkli taşlı yüzükler, doğanın en özel ve değerli taşlarıyla tasarlanan yüzük modelleridir. Pırlanta ve renkli taşların muhteşem uyumu ile tasarlanan renkli pırlanta yüzük modelleri; farklı kesim, renk ve berraklık özelliklerine sahiptir. Yuvarlak kesim, damla kesim, markiz kesim; bu tür tasarımlarda sıklıkla tercih edilen kesim teknikleridir. Bunun yanı sıra tasarımların renkleri, kullanılan taşların farklı renklere sahip olması nedeniyle çeşitlilik gösterir. Ayrıca tasarımların berraklıkları, standart derecelere göre sınıflandırılır. Genellikle tasarımların berraklık derecesi SI’dır. Ariş Pırlanta dokunuşuyla tasarlanan ve berraklıkları farklılık gösteren renkli taşlı pırlanta yüzük modellerini inceleyerek benzersiz tasarımları kombinlerinizin merkezinde kullanabilirsiniz.

Ariş Pırlanta, sizlere benzersiz renkli taşlı yüzük modellerini zengin bir koleksiyon üzerinden sunuyor. Renkli taşlı yüzük fiyatları ile ilgili bilgi edinebilir, arzu ettiğiniz tasarımlara çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ariş Pırlanta Ariş Pırlanta

Pırlanta Yüzüklerde Hangi Doğal Taşlar Kullanılır?

Renkli taşlı yüzük modellerinde tercih edilen doğal taşlar safir, ametist, tanzanit, zultanit, peridot başta olmak üzere zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Genellikle bu tür doğal taşlar pırlanta ile birlikte kullanılır. Merkezde renkleri ile büyüleyen doğal taşlara yer verilirken minimalist pırlantalar, renkli taşı estetik bir şekilde çevreler. Safir pırlanta yüzük, yakut ve zümrüt pırlanta yüzük tasarımları sıklıkla eşsiz bir görünüm için tercih edilir.
Ariş Pırlanta Ariş Pırlanta

Pırlanta Renkli Taşlı Yüzükler Nasıl Kullanılır?

Renkli taşlı yüzük modelleri tek başlarına kullanılabildikleri gibi farklı yüzük tasarımlarıyla da bir arada kullanılabilir. Çoklu stilin en özel tamamlayıcıları arasında yer alan yüzükleri, farklı parmaklarınızda ya da aynı parmağınızda kullanarak estetik ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta