amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Gümüş Yüzük

Gümüş takılar, her kadının mücevher kutusunun vazgeçilmezi. Ariş Pırlanta olarak, her bütçeye ve tarza uygun tasarım seçenekleriyle dolu gümüş yüzük koleksiyonumuzu gümüşten vazgeçemeyen değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Gümüş yüzük koleksiyonunun uygun fiyatlarla sunduğu tarz yüzükler sayesinde siz de parıldayın. Gümüş yüzüklerimize parıltı katan pırlantalı modellerle birlikte ışıldayabilir, ametist gibi değerli taşlarla bezenmiş gümüş yüzükler sayesinde tarzınıza renk katabilir, inci detaylı yüzüklerle doğanın hediyesini parmaklarınızda taşıyabilirsiniz. Sizin için doğru olan gümüş yüzüğü bulduğunuzda, yılların eskitemediği gümüşün parıltısıyla stilinize hoş bir dokunuş yapabilirsiniz.

Pırlanta gümüş yüzük modellerimizde sunduğumuz farklı tasarım seçenekleri sayesinde sevdiklerinize güzel sürprizler yapın. Anlamlı ve ince detaylarla süslenmiş yüzükler, sahibi için her zaman daha değerli. Ariş Pırlanta olarak sizlere sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneği olan, her bütçe için uygun, gümüş yüzük koleksiyonunu sunuyoruz. Sonsuzluk işaretli gümüş yüzüğümüz, aşkınızın sonsuzluğunu simgelerken; yıldız motifli gümüş yüzükse ‘hayatımın yıldızı sensin!’ mesajı veriyor. 

Üzerinde yalnızca pırlanta değil değerli doğal taşların bulunduğu modeller sizin ya da hediye ettiğiniz kişinin hayatına doğal taşların güzel enerjilerini dolduracak. Ametist taşının verdiği enerjiyle hayatınızda huzuru ve dinginliği yakalayabilir, sitrin taşı sayesinde hayatınızda özgüvene ve berekete yer açabilirsiniz.

Her tarza ve güne uyum sağlayabilen, kadınların yüzyıllardır kullandığı, zamanın eskitemediği gümüş yüzükler, Ariş Pırlanta'nın farklı ve zengin birçok tasarım seçeneğinin sunduğu gümüş yüzükler koleksiyonunda sahiplerini arıyor.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta