amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Sembol Kolyeler

Yenilikçi ve yaratıcı tasarımlarıyla fark yaratan Ariş Pırlanta, sembollerin etkisini hayatına katmak isteyen, aynı zamanda minimal şıklığı tercih edenler için renkli ve zarif seçenekler sunuyor. 

Evrensel hale gelen, her biri derin anlamlar taşıyan farklı semboller ve formlar gözalıcı sembol kolyelere hayat verdi. Günün her anında kullanabileceğiniz, anlamlarıyla enerjinizi tazeleyecek ve sevdiklerinize keyifle hediye edebileceğiniz zarif sembol kolye seçenekleri , Ariş Pırlanta’da sizi bekliyor.

Altın üzerine, pırlanta, safir, yakut, zümrüt gibi değerli taşların ışıltısıyla parlayan kolye modelleri, binlerce yıllık geçmişi olan sembolleri günümüz mücevher trendleriyle harmanlayarak beğeninize sunuyor.

Sembol kolyeler altın, pırlantalı altın seçenekleri yanında, mine tekniğinin canlı renkleriyle süslenen versiyonlar olarak da hazırlandı. Sembollerin pozitif enerjisiyle dopdolu kolyeler, stilini tamamlamak, sembollerin etkisini her an hissetmek ve sevdiklerine tatlı sürprizler yapmak isteyenler için Ariş Pırlanta Semboller Koleksiyonu’nda…

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta