amazon
Zen Pırlanta
Tektaş Küpeler

Tektaş Küpeler

Tasarım Trend Küpeler

Tasarım Trend Küpeler

Halka Küpeler

Halka Küpeler

Zümrüt Küpe

Zümrüt Küpe

İnci Küpeler

İnci Küpeler

Yakut Küpeler

Yakut Küpeler

Gümüş Küpeler

Gümüş Küpeler

Safir Küpeler

Safir Küpeler

Renkli Küpeler

Renkli Küpeler

Piercing

Piercing

PIRLANTA KÜPE

Pırlanta küpe her kadının mücevher kutusunda yer alması gereken temel parçalardan biridir. Sadece bir çift pırlanta küpe bile kıyafetinizin duruşuna, dış görünümünüze farklı bir ışıltı katabilir. Her zevke ve bütçeye uygun yüzlerce pırlanta küpe modeli Ariş’in zengin koleksiyonlarında sizi bekliyor.  Kadınların güzelliğini tamamlayacak, kulaklarda zarafetle ışıldayacak, pırlanta tektaş küpe modellerinden pırlanta halka küpe modellerine birbirinden ışıltılı seçenekler Ariş Pırlanta’da sizi bekliyor. Modernden klasiğe geniş bir yelpazede birbirinden şık küpe modelleri siz ve sevdikleriniz için hazırlandı. Pırlantanın altınla uyumundan doğan gözalıcı seçenekler tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor. Her yaştan kadını stiline uyacak, günün her saatinde pek çok kıyafet kombiniyle kullanılabilecek en güzel pırlanta küpe modellerini Ariş Pırlanta’dan geçek kalite doğru fiyat güvencesiyle alabilirsiniz.

Pırlanta Küpe Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pırlanta küpe alırken öncelikle bütçenizi belirlemenizde fayda var. İkinci adım olrak nasıl bir model istediğinize karar vermelisiniz. Zarif ve küçük bir küpe modeli mi, gösterişli ve klasik bir tasarım mı, sallantılı küpe modeli mi yoksa modern bir küpe tasarımı mı? Modele de genel hatlarıyla karar verdiyseniz diğer detayları da sıralamanız gerekir. Küpede kullanılan metal türü ve rengi, altın ise ayarı, pırlantanın büyüklüğü (karatı), kesimi, rengi, berraklığı, pırlantadan farklı safir, zümrüt, yakut gibi bir değerli taş daha olacaksa onun özellikleri gibi detaylara da karar vermeniz gerekir.

En Doğru Pırlanta Küpeyi Seçmenin Püf Noktaları

Şıklığınızı tamamlayacak, günün her saatinde ışığınızı yansıtacak bir çift küpe arıyorsunuz. Hangi küpe modelini seçmeliyim, diye düşünüyorsanız önerilerimiz sizin için… Pırlanta küpe modelleri arasından seçim yaparken ilk olarak yüz şeklinize göre bir seçim yapmalısınız. Ten rengi de yüz şeklinden sonra dikkat edeceğiniz bir adım olmalı. Ayrıca pırlanta küpenizi hangi kıyafetle daha çok kullanmayı düşündüğünüz, giyim stiliniz gibi konular da seçiminizi belirlerken dikkate almanız geren konular arasında olmalı.

Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan küpeler, ister günlük yaşamda ister özel bir davette kullanılacak olsun, yüz şekline uyacak şekilde seçilmesi gerekmektedir. Bir başkasında çok beğendiğiniz bir küpe modeli sizin yüz şeklinize uygun olmayıp aynı görünümü sağlayamayabilir. Göz kamaştıran ışığıyla pırlanta küpe modelini tercih ediyorsanız yüz şeklinize ve ten renginize uygun bir seçim yaparak onun muhteşem ışıltısını daha da görkemli hale getirebilirsiniz. Oval bir yüze sahipseniz; minik pırlanta küpeler, halka küpeler, çivi küpe modelleri yüzünüze çok yakışacaktır. Yuvarlak bir yüze sahipseniz; geometrik tasarımlar, ince, uzun küpe modelleri yüzünüzü daha ince ve uzun göstermek açısından fayda sağlayacaktır. Pırlanta baget küpeler, sallantılı küpeler size çok yakışacak. Kare bir yüze sahipseniz; yuvarlak hatlara sahip küpe modelleri, oval tasarımlar, halka küpeler kullanabilirsiniz. Yuvarlak hatlar keskin hatlarınızı yumuşatarak güzelliğinizi tamamlayacak. Üçgen bir yüze sahipseniz; avantajlı bir yüze sahipsiniz çünkü hemen hemen tüm modelleri rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yüz yapısına sahipsiniz. Pırlanta küpelerde yuvarlak tasarımlar, uzun ve sallantılı küpeler kullanabilirsiniz.

En Uygun Pırlanta Küpe Modelleri

Zevkinize, stilinize ve yüzünüze uygun en şık, en uygun küpe modelleri Ariş Pırlanta deneyimiyle sizlerle buluşuyor. Gerçek kalite doğru fiyat güvencesiyle satın alabileceğiniz pırlanta küpe modelleri, klasikten moderne, minimal çizgilerden gösterişli küpe modellerine pek çok alternatif sunuyor. Doğum günü, yıldönümü, sevgililer günü gibi özel kutlamalar için hediye alternatifleri arayan erkeklerin de tercih edebileceği pırlanta küpe modelleri, sevginin, aşkın, güzelliğin bir yansıması olarak mücevher dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Sevdiğiniz kişiye pırlanta küpe hediye etmeyi veya kendinize bir çift küpe satın almayı düşünüyorsanız Ariş Pırlanta’nın gözalıcı tasarımlarından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta