amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Pırlanta Dini Kolyeler

Ariş Pırlanta, pırlantanın dini anlamlarla harmanlanarak buluştuğu özel pırlantalı dini kolyeler koleksiyonu sizlere sunuyor. Hat sanatında önemli bir yeri olan, imanın 6 şartını simgelemesinin yanı sıra tasavvufi açıdan da birçok anlam barındıran “Vav” harfi ve semazen motifleriyle süslenerek tasarlanmış kolyeler koleksiyonda sizler için sergileniyor. Ariş Pırlanta olarak Vav harfini; semazen, lale ve Elif harfi gibi dinimiz için önemli anlam taşıyan simgelerle bir araya getirerek daha anlam yüklü motifleri beğeninize sunuyoruz. Pırlantalarla donatılmış Allah yazılı kolyeler, Allah’ın 99 ismi olan Esma-i Hüsna’nın yazdığı kolyeler, Osmanlı turası gibi motifler pırlantanın parıltısıyla daha da ön plana çıkıyor. İçinde “Nazar Ayeti” bulunan altın pırlanta kolyeyle veya Allah yazılı kolyeyi boynunuzda taşırken huzurunuz daim olacak. Günlük kullanımda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu kolyeleri çok seveceksiniz.

Bütün bunların yanı sıra Hristiyanlık için önemli anlamlar taşıyan Haç figürü de Ariş Pırlanta farkıyla sizlerle buluşuyor. Hz. İsa’nın ve Hristiyanlığın en önemli simgesi olan haç, Hz. İsa’nın çektiği acıları ve çarmıha gerilmesini ve böylece insanlığı günahlarından kurtarmasını temsil ediyor. Her biri birbirinden farklı 20’den fazla pırlantalı haç kolye, koleksiyondaki yerini aldı.

Ariş Pırlanta kalitesini ve farkını yansıtan bu pırlantalı dini kolyeleri çok seveceksiniz. Günlük hayatta da özel günlerde de kıyafetlerinize çok uyumlu görünecek olan bu kolyeleri boynunuzdan çıkarmak istemeyeceksiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta