amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Altın Küpeler

Ariş pırlanta ışıltılı seçenekleriyle farklılığı ve şıklığı ayrıntılarla vurgulayan kadınlara, kıyafetlerinde zevkle taşıyacakları altın küpeleri ile kendi tarzını yaratma fırsatı sunuyor. Renkli taşlarla bezeli küpelerle her an ışıltıyı yanınızda hissedeceksiniz. Her tarz kıyafetle kolayca kombinlenebilen altın küpeler ile sezonun parlayan yıldızı olmaya hazır olun. Küpelerin farklı şekilleri ve renkleri barındırsa da hepsinin ortak özelliği altını içermesi…

Cesur ve parlak küpelerin yanında sade ve minimal tarzda figürlerden oluşan küpeler de Ariş pırlanta koleksiyonunda yer alıyor. Altın küpeler koleksiyonun modern bir dokunuşla yeniden işleyerek, doğadan ilham alıyor. Ariş Pırlanta'nın imzasını taşıyan bu özel detay sezonun küpe koleksiyonuna da aktarılıyor. Kadınların mucizeler yaratan gücünden ilham alarak tasarlanan küpeler, özel semboller kullanılarak Ariş Pırlanta altın küpeler koleksiyonunu ortaya çıkarıyor. Kombinlerinizin kilit parçalarından olacak bu küpelerde anlamlarına göre Yakut, Topaz, Sitrin taşları var. Her birinin zarif yapısı, özel işçiliklerle altından üretilmiş ve uzun süre parlaklığının kalıcı olması için uygun renklerine göre yorumlandı. Çağın ruhunu yansıtan, derinlikli bir araştırma sonucunda yapılan bu eşsiz büyüleyici küpeler taşıyanı ile birlikte zamansıza ulaşarak klasik olma yolunda.

Altın Küpe Modelleri

Altın küpeler koleksiyonunda papatya altın küpe, güvercin altın küpe, nar altın küpe gibi doğadan ilham alan motiflerin yanında melek altın küpe, altın kalpli, ametist altın küpe gibi özel anlamlar taşıyan parçaları bulacaksınız. Aynı zamanda çocuk ve bebekler için tasarlanan hello kitty altın küpe gibi modellerle geniş bir ürün yelpazesine sahip bu özel koleksiyonu keşfedebilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta