amazon
Erkek Yüzükler

Erkek Yüzükler

Kol Düğmeleri

Kol Düğmeleri

Erkek Küpeler

Erkek Küpeler

Erkek Bileklikler

Erkek Bileklikler

Rozet

Rozet

Tesbih&Obje

Tesbih&Obje

Erkek Takılar

Erkek takılar, pırlantanın anlam ve ışıltı dolu dokusuyla Ariş’in incelikli dokunuşlarının kesiştiği en özel parçalar arasında yer alıyor. Büyük oranda kadınlarla özdeşleşen pırlanta, Ariş inceliğiyle erkekler için seçkin mücevherlerde hayat buluyor. Ariş Pırlanta’nın erkek takı koleksiyonu içerisinde yüzükten küpeye, bileklikten kemere, tesbihten kaleme kadar birçok ayrıcalıklı parçaya ev sahipliği yapıyor.

Üstelik koleksiyon, farklı tasarım ve renk seçenekleriyle erkeklerin moda dünyasını pırlantanın ışıltısıyla buluşturuyor. Farklı tema ve konseptlerin işlendiği erkek takılar, aynı zamanda karakterinizi de en efektif şekilde yansıtacak detaylarla dikkat çekiyor. Giyim tarzınıza ışıltı, renk, anlam ve estetik katacak Ariş Pırlanta’nın erkek takı koleksiyonu, ayrıcalıklı tasarımları yaşamınızla buluşturuyor.

Erkek Takı Modelleri

Erkek takı modelleri, zengin model ve tasarım çeşitliliğiyle her zevke hitap ediyor. Her türden erkek giyim modasına uygun olan erkek pırlanta aksesuarlar, büyüleyici dokularıyla ön plana çıkıyor. Özel temaların işlendiği pırlanta aksesuarlar ise anlam dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Alparslan Gazi temalı bileklik, özel tasarımıyla pırlanta kusursuzluğunu detaylar üzerinden ifade ediyor.

Pırlanta erkek yüzük modelleri ise tamamen pırlantanın ışıltılı dokusundan ilham alınarak tasarlandı. Keskin hatlarıyla ön plana çıkan modellerin yanı sıra erkek pırlanta yüzük modelleri arasında oval tasarımlar da dikkat çekiyor. Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olan tesbihler ise altının büyüleyici ışıltısı ve Ariş’in özel dokunuşlarıyla hayat buluyor. Koleksiyonda yer alan pırlanta kalemler ise sevdikleriniz için en anlamlı hediye olacak!

Erkek Takı Fiyatları

Erkek takı fiyatları, tercih edeceğiniz mücevhere göre farklılık gösteriyor. Ariş dokunuşlarını kalbinizde hissedebileceğiniz özel tasarımlar, son derece düşük maliyetlerle sevdikleriniz ve tarzınızla buluşuyor. Özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz en ayrıcalıklı ve unutulmaz armağanlardan olan erkek pırlanta aksesuarları, yaşamınızın her anına eşlik ederek anıları canlı tutacak.

Her bütçeye hitap eden eşsiz tasarımlarıyla Ariş Pırlanta, değerli taş ve altının muhteşem ışıltısını erkek giyim modasıyla bütünleştiriyor. Tarzınıza estetik ve anlam katacak pırlanta aksesuarlarla her ortamda iz bırakabilirsiniz. Eşsiz tasarımlar, yüksek kalite değerli taşlar ve benzersiz modellerden oluşan erkek pırlanta mücevherleri Ariş Pırlanta’nın seçkin koleksiyonunda!

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta