amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

En Çok Tercih Edilen Tektaş Kolyeler

Pırlanta Tektaş Kolyeler

Sanatla, ustalıkla, yenilikçi tasarım anlayışı ile hazırlanan pırlanta tektaş kolyeler Ariş Pırlanta’da…

Ariş Pırlanta, zarafeti ışıltıyla buluşturan pırlanta tektaş kolyeler ile kadınların günün her saatinde şık görünmesini sağlıyor. Tektaş kolyenin temsil ettiği aşk, sevgi ve zarafet temaları, Ariş’in ustalıkla hazırlayıp sunduğu tasarımlarda sizinle buluşuyor. Zarafeti ve minimal şıklığıyla kadınların vazgeçilmezi haline gelen pırlanta tektaş kolye modellerinde farklı kesim ve karat çeşitleri her zevke uygun seçenekler sunuyor. Tasarımıyla, fiyatıyla size en uygun tektaş kolye için Ariş tektaş kolye modellerini incelemeniz yeterli.

Tektaş Kolye Neyi Temsil Eder?

Tektaş kolye, saf sevginin, tek, biricik olmanın, zarafetin ifadesidir. Bir genç kızın ilk pırlantası olmak üzere ona hediye etmek üzere tektaş bir kolye seçilebilirken, flört döneminde sevginin ifadesi olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda pırlanta tektaş kolye, doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerin hediyesi olabileceği gibi, hayatınızda önemli yer tutan sevdikleriniz için zarif bir kutlama seçeneği olabilir.

Tektaş Kolye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tektaş kolyenin özelliği zincir ucunda tek bir taşın yer alması, dolayısıyla sade bir tasarımda merkezde yer alan taşın odak noktası olmasıdır. Tektaş kolye denildiğinde genellikle ilk akla gelen pırlanta tektaş kolye olsa da safir, yakut, zümrüt, inci gibi değerli taşlarla hazırlanan tektaş kolye modelleri de bulunmaktadır.

Tektaş kolye seçerken, pırlantanın 4C kriterlerine; karat,kesim, renk, berraklık özelliklerine dikkat etmek gereklidir. Kolyenizin montürünü varsa tektaş yüzüğünüzün montürüyle aynı seçmeniz, kolyenizi, tektaş yüzüğünüzün büyüklüğüne, rengine, kesimine ve berraklığına uygun tercih etmeniz şık bir görünüm sağlayacaktır. Pırlanta tektaş kolye karat büyüklükleri genellikle 0.05 karattan başlayıp 1 karata kadar olabilmektedir. Tektaş kolye, yapısı itibariyle minimal bir tasarıma sahip olduğunda günün her saatinde, farklı tarzlarda kıyafet kombinleriyle kullanılabilmektedir.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta