Tüm Türkiye'ye Geçmiş Olsun

Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kilis , Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır başta Olmak üzere, pek çok ilimizi etkileyen deprem sebebiyle kaybettiğimiz
vatandaşlarımıza rahmet, Yakınlarına başsağlığı yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Piercingler

Vücut süsleme sanatının örneklerinden biri olan piercing, modayı yakından takip edenlerin, gücün, özgürlüğün ve cesaretin bir sembolü olarak kabul edilmektedir.

Vücudun farklı bölgelerine uygulanabilen piercing uygulamasını tercih edenler için Ariş Pırlanta’nın sağlıklı ve şık piercinglerini seçebilirsiniz.Diğer takılarınızla da kombinleyebileceğiniz piercing modelleri, stilinizi yansıtabileceğiniz sıradışı aksesuvarlardan biri... Burun, kaş, göbek, dudak, kulak gibi vücudun farklı bölgelerinde kullanılabilen altın piercing modelleri, tarzınıza uygun kıyafet kombinleriyle özgün bir görünüm ortaya koymanızı sağlayacaktır. Altın, pırlantalı altın veya değerli taşlarla altının buluştuğu, farklı sembollerle, formlarla çalışılan Ariş Pırlanta piercing modelleri, hem kullanım hem de güvenilirlik açısından rahatlıkla tercih edebileceğiniz modellerdir.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta