amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

 

Safirin Derin Güzelliği: Safir Küpeler

Bir çift mavi ışıltı ile zarafetin, asaletin yansıması… Mücevher tercihlerinde renkli değerli taşların pırlanta ile uyumundan hoşlananlar için hazırlanan pırlanta safir küpe modelleri, bağlılığı, sevgiyi ve asaleti ifade ediyor. Mavinin binbir tonunu yansıtan safir, eski zamanlardan bu yana sadakat, bağlılık, dürüstlük sembolü olarak kabul edilmiştir. Mavi rengin huzur veren etkisini ve pırlanta ile uyumunu tercih ediyorsanız pırlantalı safir küpe modelleri tam size göre bir seçim olacak.

Evlilik yıldönümü, doğum günü gibi özel günler için harika bir hediye seçeneği de olan safir küpe modelleri, özenle seçilmiş taşlar ve usta elişçiliği ile benzersiz bir güzellik sunuyor.  Dilediğiniz gibi bir hediye seçmek veya kendiniz için en uygun safir küpe modelini satın almak için Ariş Pırlanta’nın safir küpe tasarımlarını inceleyin.

Safir Küpe Modelleri

Sadakat ve güzellikle eşdeğer olan safir, tarih boyunca kadınlar için eşsiz bir görünümün parçası olmuştur. Birçok mücevher tasarımın merkezinde yer alan safir, sıra dışı ve benzersiz küpe tasarımlarının oluşmasını sağladığından mücevher dünyasında özel bir yere sahiptir. Safirin merkezde yer aldığı safir küpe tasarımları, gökyüzünün ilgi çekici mavisi ile harmanlanan küpe modelleridir. Zarafet, lüks ve sofistike görünümü sembolize eden safir küpe modelleri; farklı tarzlara hitap eden detaylarla süslenmiştir.

Pırlanta ve safirin muhteşem uyumuna ev sahipliği yapan pırlanta safir küpe modellerinde merkezde safir yer alır. Safirin çevresini ise minimalize edilmiş pırlantalar süsler. Pırlanta Safir Damla Küpe tasarımlarında ise safir, damla kesim ile son derece eşsiz bir görünüm elde eder. İhtişam ve lüksü bir arada sunmakta olan pırlantalı safir küpeler, oldukça dayanıklıdır ve eşsiz bir kullanım sunar. Son derece parlak bir taş olan safir ile tasarlandığından parıltısı ile kullanıcısına mutluluk verir. Ariş Pırlanta Koleksiyonunda yer alan safir mavi küpe modelleri ile tarzınıza şıklık katabilirsiniz.

Safir Küpe Fiyatları

Safir küpeler, lüks ve estetiği sembolize eden çok özel küpe tasarımlarıdır. Bu nedenle tek başlarına kullanıldıklarında dahi yenilikçi bir görünümü destekler. Klasik ve modern tasarım unsurlarını içeren tasarımlarıyla Ariş Pırlanta, farklı stiller elde etmenizi de katkıda bulunur. Ariş Pırlanta dokunuşuyla tasarlanan safir kolye modelleriyle bir arada kullanılabilen safir küpeler, şık ve zarif görünümün anahtarıdır. Siz de safir küpe fiyatları ile ilgili bilgi alabilir, istediğiniz tasarımlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca Ariş Pırlanta’nın eşsiz küpe modelleri arasında yer alan yakut küpe modellerini de inceleyerek yakut küpelerin eşsiz dünyasına dahil olabilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta