amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Kelepçe Bilezik

Nesilden nesle aktarılabilen, kusursuz işçiliğin ürünü mücevherleri ve ilham veren hikayesiyle Ariş Pırlanta kelepçe bilezik modelleri ile de büyülüyor. Ariş Pırlanta yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile pırlantanın en güzel hali. Zanaatkar köklerine sadık kalan Ariş Pırlanta, mücevher olan tutkuyu özel tasarımlarıyla taçlandırıyor. Kaliteli bir mücevher, nesilden nesle aktarılabilmesi ile geleceğe bir yatırım özelliği taşır.

Kelepçe bilezikler bunlardan biridir. Her bir Ariş Pırlanta mücevheri nadir bulunan değerli taşların, renklerin ve kesimlerin bütünüyle yaratılıyor. Kelepçe bilezik modelleri özellikle düğün, nişan ya da söz gibi önemli günlerde geline verilen hediyelerden biri olma özelliği ile öne çıkıyor. Böylece hayatın en özel günlerinden birinde sunulan bu hediye ömür boyu hatırlanacak anılara sahip oluyor. Etkileyici ve güçlü kadınların tercihi özel mücevherler Ariş pırlantanın kelepçe bilezik koleksiyonuyla hayat buluyor. Kelepçe bilezikler şık gece davetlerinde sıklıkla tercih edildiği gibi gündüz şıklığında da stilinizi tamamlayan ikonik parçalardan biridir.

Özel davetlerin görünümünün olmazsa olmazı olan pırlantalar, her daim göz kamaştırıyor. Her kıyafetinizin üstüne kullanabileceğiniz kelepçe bilezikler stiliniz ile yaratmanıza yardımcı oluyor. Kelepçe bilezikler takıldığı her kombine ayrı bir hava katar. Özellikle nesilden nesle aktarılan kelepçe bilezikler kolay takılıp, çıkarılabilmesi ile de kadınların gözde mücevherlerindendir. Kendine güvenen ve özgün tasarımlardan hoşlanan kadınların tercihi Ariş Pırlanta benzersiz koleksiyonları ile göz kamaştırıyor.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta