• KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

En Çok Tercih Edilen Altın Kolyeler

Altın Kolyeler

Mücevher dünyasının klasiği altın kolyeler

Altın kolyeler, modası hiç geçmeyen, klasik modellerin yanında trendlere uygun olarak değişim gösteren aksesuar seçeneklerindendir. Kadınların şıklıklarını ve güzelliklerini tamamlamak üzere seçtikleri, hediye seçeneği olarak da sevginin, değer vermenin, hatırlamanın bir ifadesi olan altın kolyeler, günün her saatinde kullanılabilmektedir.

Ariş’in sanatla, ustalıkla, kusursuz işçilikle hazırladığı altın kolye modelleri, yüzlerce seçeneğin bulunduğu oldukça geniş bir koleksiyonda yer alıyor. Koleksiyonda, evrensel semboller haline gelen sembollerle hazırlanan klasik kalp kolye, yonca kolye, sonsuzluk kolyesi, at nalı kolye, anahtar kolye, kelebek kolye gibi seçenekleri ile geometrik formların, farklı sembollerin kullanıldığı modern, trendy altın kolye modelleri de bulabilirsiniz. Ariş Pırlanta, özel tasarım altın kolyeler ile dilediğiniz kolye modeline sahip olmanızı da sağlar.

Her kadının stiline uyum sağlayabilen, günün her saatinde kullanılabilen altın kolye modelleri, klasikten moderne, minimal modellerden ihtişamlı seçeneklerle size sunuluyor.

Kendinize veya sevdiklerinize şık, anlamlı ve bir mücevher seçmek istiyorsanız, Ariş’in altın kolye koleksiyonuna göz atabilir ve beğendiğiniz ürünlere gerçek kalite doğru fiyat güvencesi sunan Ariş ile sahip olabilirsiniz.

Altın Kolyeler ve Anlamları

Kolyeler tarih boyunca insanın kendini süslemek için kullandığı, statü, güç, zenginlik ifadesi olarak taşıdığı aksesuarlar olmuştur. Altın da sembolik olarak gücün, ihtişamın, güzelliğin ve bereketin ifadesi olduğundan altın kolyeler, çoğu zaman sözsüz iletişim araçları olmuşlardır.

Hem tarzını ortaya koymak isteyenler için, hem de şık, kıymetli, anlamlı bir hediye sunmak isteyenler için ideal bir seçim olan altın kolye modelleri, günün her saatinde kullanılabilmesi ve pek çok kombinle uyum sağlaması açısından tercih edilmektedir. Altın kolyeler tek başına bir figür, form ve sembol ile hazırlanabileceği gibi, pırlantalarla ve diğer değerli taşlarla süslenerek farklı tasarımlarla sunulabilir. En çok tercih edilen ve hediye seçeneği olarak değerlendirebileceğiniz altın kolyeler ve anlamları şöyle;

Altın sonsuzluk kolye, aşkın, sevginin, dostluğun, duyguların sonsuzluğunu anlatır. Sevdiklerinize bağlılığınızı anlatacak en güzel hediye seçeneklerinden biri olan altın sonsuzluk kolye ile duygularınızı sözsüz ifade edebilirsiniz.

Sevgi, umut, servet getirdiğine inanılan altın yonca kolye ile kendiniz ve sevdikleriniz için her konuda şans dileyebilirsiniz.  

Evrensel bir sembol haline gelmiş olan altın Hayat Ağacı kolye köklü olmayı, aile olmayı, ölümsüzlüğü ifade etmektedir.

Altın at nalı kolye şansı, bereketi,

Altın kelebek kolye değişimi, başlangıçları,

Altın kalp kolye aşkı, sevgiyi,

Altın anahtar kolye sevgiyi, bereketi ve çözümü ifade eder. Daha fazla altın kolye seçeneği için Ariş altın kolye tasarımlarını ve sembol kolyeleri inceleyebilirsiniz.

Altın Kolye Nasıl Parlatılır?

Altın kolyenizi temizlemek ve parlaklığını sağlamak istiyorsanız ılık deterjanlı suda kolyenizi 5-10 dk bekletin. Bekledikten sonra kolyenizi yumuşak bir diş fırçasıyla nazikçe temizleyip ardından durulayıp yumuşak bir bezle silerek parlatabilirsiniz. 

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta