amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Hayvan Figürlü Kolyeler

Ariş Pırlanta olarak, kadınların sadece ihtişamlı mücevherlerle değil sade ya da sportif mücevherlerle de şık olabileceğini biliyoruz. Çeşitli hayvan figürleri ile desteklenen, renkli taşlarla görselliğini arttıran bu özel koleksiyon, tarzında yeniliğe açık ve özgün kadınların tercihi.

Kelebek, denizatı, kedi ya da kuş tasarımı gibi birçok farklı modelin bulunduğu hayvan figürlü kolye koleksiyonu, altın ya da gümüş renk seçenekleri ile fark yaratıyor. Ariş Pırlanta olarak, doğadan ilham alarak mücevher modasını şekillendirmeye devam ediyoruz. Pırlantanın ışıltısıyla güçlendirdiğimiz farklı figürlerle, kadınlara hem özel günlerinde hem de gündelik hayatlarında mükemmel bir şekilde eşlik edecek mücevherler tasarlıyoruz.

Romantizm, pırlanta ve altının buluşmasının en güzel örneklerinden olan pırlantalı altın kuğu kolye ile sevdiğiniz kişiyi mutluluktan havaya uçurabilirsiniz. Kalp tasarımlı kolyelerle sevginizi en parıltılı şekilde anlatabilir, sizin için özel olan kişiye her yerde ve her saatte kullanabileceği mükemmel bir hediye verebilirsiniz. 

Tarzına renk katmak isteyenler için ametist ya da yakut gibi değerli taşlat kullandığımız hayvan figürlü kolye modellerimizle değerli doğal taşların enerjisini hissedebilir, şıklığınızı onların büyüleyici tonları ile tamamlayabilirsiniz. 

Pırlantanın ışıltısını, altının göz alıcı ihtişamıyla tamamlamak isteyen kadınlar için özel olarak tasarladığımız pırlantalarla süslenmiş altın kolyeler fark yaratacak, tarzını güçlendirerek, girdikleri ortamların yıldızı olmalarını sağlayacak. Gece ve gündüz kullanılabilen bu zamansız parçalar sayesinde siz de tarzınızda her daim şıklığı yakalayın.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta