amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

 

Parmağınızdaki Mavi Işıltı: Safir Yüzükler

Sadakat, bağlılık, dürüstlük sembolü safir, mavinin binbir tonuyla büyülüyor. Mücevherde renkli değerli taşların pırlanta ile uyumundan hoşlananlar için hazırlanan pırlanta safir yüzük modelleri, bağlılığı, sevgiyi ve asaleti ifade ediyor. Gökyakut ya da Kralların Taşı olarak bilinen safiri ve mavi rengin huzur veren etkisini tercih edenler için hazırlandı. Aynı zamanda eylül ayının şans taşı olan safir, eylül doğumlular ve kendine, sevdiklerine şık bir hediye seçmek isteyenler için ideal bir seçim olacak.

Asaletin, gerçek sevginin ve asaletin sembolü olarak asırlardır mücevherlere hayat veren safir, eski zamanlardan bu yanan kralların, kraliçelerin, prenseslerin mücevherlerini süsleyen asil bir mücevher taşı olarak kullanılmıştır. Ariş Pırlanta’nın her bir tasarımı sizler için özel olarak hazırlanmıştır.

Safir Yüzük Modelleri

Klasik ve modern çizgilerin bir arada yer aldığı safir yüzük, gökyüzünün eşsiz mavisini üzerinde taşıyan çok özel yüzük tasarımlarıdır. Çoğunlukla pırlanta ile çok özel bir yapımın başrolünde yer alan safir, zarif detayların yer aldığı safir pırlanta yüzük modellerinin ortaya çıkmasını sağlar.

Doğanın sadeliği ve ihtişamından ilham alan Ariş Pırlanta’nın oluşturduğu safir yüzük koleksiyonu içerisinde birbirinden özel tasarımlar yer alır. Safir taşlı yüzük modelleri arasında yer alan Damla Safir Altın Yüzük, safirin eşsiz bir şekilde kesilmesinden oluşur. Bu şekilde ışık, benzersiz bir şekilde yansıtılır. Pırlanta Safir Yüzük tasarımı ise pırlantanın ışıltısı ve parlaklığını da üzerinde taşıdığından yenilikçi bir görünümü destekler. Ariş Pırlanta Koleksiyonunda kendisine özel bir yer edinen safir yüzükleri safir kolyeler ve bilekliklerle bir arada kullanabilir, kombinlerinizin yenilikçi bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz.

Safir Yüzük Fiyatları

Mavi safir yüzük ve damla safir yüzük modellerinin yer aldığı Ariş Pırlanta Koleksiyonu, kadınların hayatın her alanında oldukça şık bir görünüm elde etmesini sağlar. Safir yüzük fiyatları, tasarım ve safir ile pırlantanın özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Ariş Pırlanta, safir yüzüklerde farklı fiyat seçeneklerini sizlerle buluşturmakta olup arzu ettiğiniz tasarımlara avantajlı fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca koleksiyonun en özel parçalarından biri olan yakut yüzük modellerini de inceleyebilir, tarzınıza uygun tasarımları satın alarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta