amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Pırlanta Rozet

Pırlanta rozet, pırlantanın eşsiz ışıltısıyla tarzını tamamlamak isteyenlerin vazgeçilmezidir. Farklı konsept, tema ve tasarımların işlendiği pırlanta rozetler, Ariş Pırlanta dokunuşlarıyla hayat buluyor. Ariş ayrıcalıklarıyla tasarlanan özel pırlanta rozet koleksiyonu, birbirinden seçkin ve ayrıcalıklı parçalara ev sahipliği yapıyor.

Ariş’in özel koleksiyonu, pırlantanın anlam dolu yapısını da çok iyi yansıtıyor. Koleksiyonda yer alan parçalar, özellikle geleneksel tarzlar için son derece ideal bir tamamlayıcı olacak. Türk bayrağı figürünün yanı sıra Mustafa Kemal Atatürk imzalı pırlanta rozetler, pırlantanın sonsuzluk dolu anlamına anlam katıyor. Özel işçilik ve yüksek kalite pırlanta kullanılarak tasarlanan özel koleksiyonda Ariş dokunuşları ise dikkatleri üzerine topluyor.

Pırlanta Rozet Modelleri

Pırlanta rozet modelleri, farklı renk ve tasarımlarla ön plana çıkıyor. Rozetlerde en sık tercih edilen tasarımların benimsendiği Ariş’in pırlanta rozet koleksiyonunda milli değerleri ön plana çıkaran detaylar dikkat çekiyor. Türk bayrağı, pırlantanın büyüleyici anlamıyla kesişerek sonsuzluğu ve sevginin en saf halini ifade ediyor.

Koleksiyonda iki farklı tasarımda Türk bayrağı figürü bulunuyor. Minimal pırlantaların benzersiz uyumuyla tasarlanan pırlanta ay yıldızlı rozet, her ortamda tarzınıza anlam ve ışıltı katacak. Tek bir pırlantadan oluşan ay yıldızlı rozet ise sade ve ihtişamlı görünümüyle adeta büyülüyor. Ayrıca koleksiyonda Mustafa Kemal Atatürk imzası da dikkat çekiyor. İki farklı boyut alternatifiyle sunulan Mustafa Kemal Atatürk imzası, sarı altın ve pırlantanın muhteşem uyumunu simgeliyor.

Pırlanta Rozet Fiyatları

Pırlanta rozet fiyatları, tercih edeceğiniz model ve tasarımın niteliklerine göre farklılık gösteriyor. Klasik tarzların vazgeçilmezlerinden olan pırlanta rozetler, her türden kombinin en önemli tamamlayıcı parçaları arasında yer alıyor. Ariş Pırlanta’nın özel koleksiyonu, seçkin ve ayrıcalıklı tasarımlara son derece düşük maliyetlerle ulaşabilme imkânı sunuyor.

Koleksiyonda yer alan parçalar, karat özelliklerine ve aksesuarda kullanılan değerli taşların niteliklerine göre farklılık gösteriyor. Her ortamda muhteşem tarzınızı anlam, ışıltı ve duyguyla tamamlayacağınız pırlanta rozetler, aynı zamanda değerlerinizi de simgeleyecektir. Eşsiz tasarımların, özel model ve konseptlerle birleştiği, pırlantanın benzersiz parıltısını en efektif detaylarla yansıtan pırlanta rozetler Ariş Pırlanta’nın seçkin koleksiyonunda!

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta