amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Gerdanlıklar

Düğün ve nişan gibi hayatınızın en özel gecesinde severek kullanacağınız ve bir ömür boyu hatırasını yaşatacak olan özel gerdanlıklar Ariş Pırlanta ile gün yüzüne çıkıyor. Farklı kesimleri ve minimal tasarımları ile sadece özel davet ya da gece yemeklerinde değil günümüzde gerdanlıklar gündüzden geceye doğru günün her saati ve her ortamda kullanılabilen tasarımlara dönüşüyor.

Pırlanta yakut gerdanlık modelleri ile hem yakutun göz alıcı kızıllığı hem de pırlantanın saf zarafeti tüm ihtişamı ile şıklığınıza şıklık katan mücevherler oluyor. Sade modellerin yanında pırlanta fantezi gerdanlık modelleri ile de gösteriş ve ihtişamın tam anlamıyla karşılığını veren harika pırlanta aksesuarlara dönüşüyor.

Sevdiklerinizi en özel gününde mutlu etmek istiyorsanız siz de Ariş Pırlanta'nın en özgün tasarımları arasında bulunan gerdanlık modellerine göz atmaya başlayın. Birbirinden harika tasarımların yer aldığı gerdanlık modelleri arasında her kadının zevkine ve yaşına hitap edebilecek en özel modeller yer almaktadır. Günün her saatinde ve her kombinde kullanım için de uygun olan gerdanlık modellerini dilerseniz özel günlerde giymeyi düşündüğünüz sade bir kıyafeti tamamlamak için de kullanabilirsiniz. Geniş bir kullanım alanı olan gerdanlık modelleri sonsuz aşkınızın ve sevginizin en önemli sembolleri arasında yer alacak. Sevdiğiniz kadına hediye edebileceğiniz bu kolye en özel gününüzün ölümsüzleşmesini sağlayarak; bir ömür boyunca hoş anılarla hatırlanmasını sağlayacak. Göz kamaştırıcı ve ışıltılı görünümleri ile ilgi toplayan Ariş Pırlanta gerdanlıklar arasından seçiminizi yaparak nişan veya düğünleriniz için oldukça ışıltılı ve zarif bir hediye seçebilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta