amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Pırlanta Tektaş Küpeler

Pırlanta Tektaş Küpe Modelleri

Tektaş zarafeti küpe modellerinde de kendini gösteriyor. Ariş Pırlanta, modası hiç geçmeyen pırlanta tektaş küpeleri, pırlanta aşkını, sanatla ve ustalıkla yorumlayarak birbirinden şık ve zarif modelleri sizinle buluşturuyor.

Farklı karat, renk, kesim ve berraklıkta pırlantalarla hazırlanan birbirinden şık tektaş küpe modelleri siz ve sevdikleriniz için hazırlandı. Pırlantanın altınla uyumundan doğan gözalıcı seçenekler tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor.

Her kadının mücevher kutusunda bulunması gereken parçalardan biri olan tektaş küpeler, her kombinle uyum sağlayabilen zarafetiyle öne çıkıyor. Doğanın mucizesi pırlanta, Ariş Pırlanta’nın yüzyılı aşan deneyimiyle, kalite ve estetik anlayışıyla buluşarak hayranlık uyandıran pırlanta küpelerde ışıldıyor.

Tektaş Küpe Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tektaş küpe, genellikle altın bir montür/yuva üzerine yerleştirilen tek bir pırlanta ile hazırlanmaktadır. Bazı tasarımlarda merkeze yer alan tektaş pırlantayı çevreleyen minik pırlantalar da bulunabilmektedir. Pırlanta tektaş küpe seçerken nasıl bir montür istediğiniz, tektaş küpe çiftinde yer alan pırlantaların hangi kesimde, hangi büyüklükte olacağına karar vermeniz gerekmektedir. Pırlanta tektaş küpede en çok tercih edilenler, yuvarlak kesim tektaş küpeler, baget tektaş küpeler ile damla ve oval kesim tektaş küpelerdir.

Tektaş küpe modellerinde yer alan pırlantalar çeşitli büyüklüklerde olabilir. Genellikle 0.05 karat gibi küçük pırlantalardan 1 karat ve üstü büyüklükte pırlantalara çeşitli büyüklükte tektaş küpeler bulunmaktadır. Tektaş küpe modelleri çift olarak kadınların en çok tercih ettiği küpe modelleri arasında yer alırken, zaman zaman erkekler de tek kulakta olmak üzere pırlanta tektaş küpe kullanmaktadır.

Tektaş Küpe Bakımı Nasıl Yapılır?

Pırlanta tektaş küpelerinizin temizliği ve bakımını Ariş mağazalarına getirerek yaptırabilirsiniz. Evde pırlanta küpelerinizi temizlemek için ise, ılık su ile bulaşık deterjanını karıştırdığınız bir kasede tektaş küpelerinizi bir süre (5-10 dk veya zamanınız var ise 30 dk) bekletin. Ardından durulayıp, temiz yumuşak bir havlu ile kurulayarak parlatın.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta