amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Gümüş Kolyeler

Birbirinden güzel figürlerle süslenmiş pırlanta zarafeti ile estetikle birleşmiş tasarımlar Ariş Pırlanta'dan gümüş kolyeler koleksiyonu ile sizlerle buluşuyor. Merkezinde yer alan yakutla birleşen ve pırlantaya yönlendirilmiş hareket yaratmak için bir araya gelen kusursuz mücevherler. Şıklığınıza şıklık katacak harika pırlantalardan oluşan pırlanta yakut kolye sevdikleriniz için de güzel bir hediye seçeneği oluyor.

Aşkın ve sonsuz sevginin sembolü haline gelen pırlanta ve tutku dolu taşının kırmızı rengi ile birleşince en güzel ve en zarif haliyle mükemmel tasarımlara dönüşüyor. Gümüş pırlanta kolyeler aynı zamanda sevgilinize sevginizi ifade etmenin en güzel yollarından biri. Sevgilinize 15 dilde seni seviyorum diyebilmenin mükemmel bir yolu olan kolye modelleri gümüş kolyeler koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Doğanın diğer en değerli maddelerinden olan safir, yakut ve zümrütle birleşen harika kolyeler aynı zamanda denizin derinliklerinden gelen inci ile de birleşerek inci pırlanta gümüş kolye modellerini oluşturuyor. Bu harika tasarımlarla sevdiklerinizi mutlu edin. Pırlanta parmak izi gümüş kolye ile sadece size özel ve sadece sizi anlatan bir kolye ile boynunuzu süsleyin. Sevgi meleği kolyesiyle sıcaklığı ve enerjiyi temsil eden ayrıca müjde getiren ve olumlu enerjiler veren pırlantalı sevgi meleği kolyeyle gününüze aydınlık ve ışıltılı katarak başlayabilirsiniz. Bu harika gümüş kolyeler koleksiyonu hem kendinize hem de sevdikleriniz için harika hediye alternatifleri sunuyor.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta