• KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Elmas Küpeler

Aksesuarlar, kültürlerin sahip olduğu geleneklerin en iyi yansıtıcılarıdır. Takılarda geçmiş, anılar, yaşanmışlıklar vardır. Sıra dışı ve başarılı tasarımların mimari Ariş Pırlanta bunu biliyor ve takılarını geçmişten gelen gelenekle tasarlıyor. Elmas küpeler bu gelenekselliğin bir yansıması. Doğanın en değerli taşlarından olan elmasın dayanıklılığı, estetik ve zarafetle buluşuyor.

Zümrüt,yakut ve safir gibi birbirinden göz alıcı renklerde taşlarla birleşen elmas küpeler kadınların gözdesi haline geliyor. Göz alıcı ve birbirinden şık bu elmas küpeler sevdiğiniz kadına verebileceğiniz en özel hediyelerden. Damla şeklinde zümrüt elmas küpe gibi gösterişli modellerin yanında elmas tektaş küpeler de göz alıcı olmasıyla sadelikten hoşlanan hanımlar için sergileniyor.

Elmasın klasikleşmiş tasarımlarından olan gül küpeler en güzel şekilleri ile tasarlanıyor. Kadınların her kıyafetine ayrı bir hava katan elmas küpeler Ariş Pırlanta kalitesiyle iddialı ve elegan haline bürünüyor. Kendi tarzınıza, gece ya da gündüz farklı bir şıklık kazandırmak isteyen her kadına hitap eden tasarımlarımızla mücevherat sektöründe lider konumdayız.

Elmas eşsiz, ender bulunan, dayanıklı ve ışıltısıyla etrafına parıltı saçan harika bir mücevherdir. Elmas usta ellerde işlendiğinde en göz alıcı şekline kavuşur. Ariş Pırlanta bunu biliyor ve elmasa masalsı bir dokunuş katıyor. Elmas küpeler günlük hayatınızda rahat bir şekilde kullanmanız için işleniyor. Kullanım kolaylığı açısından sıklıkla tercih edilen elmas küpeler günün her saatine şıklık ve zarafet katıyor.

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta