amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Gümüş Bileklikler

Yıllardır vazgeçilmeyen aksesuarlardan olan gümüş bileklikler Ariş pırlanta kalitesi ile yepyeni formlarına bürünüyor. Pırlanta, yılların zamansız aksesuarı olan gümüşü pırlanta ile birleştirerek zarif tasarımlara imza atıyor. Ariş pırlanta, her daim göz kamaştırmak isteyen kadınlar için çok özel tasarımlar sunuyor. Farklı renkler ile sofistike bir görünüm kazanan kadınlar, ışıltılı takılarıyla her güne muhteşem bir başlangıç yapıyor. Her koleksiyonunda farklı bir hikaye ile karşımıza çıkan Ariş pırlanta, kombinlerini şık parçalar ile tamamlamak isteyenlere sesleniyor. Marka en sevilen modellerini mükemmel tasarımlarla pırlanta ile bezenerek hazırlanmış özel koleksiyonlarını sizlere sunuyor.

Günümüz kadınlarının hem şık hem de rahat olma isteklerini ön planda tuttuğumuz bu özel koleksiyonu günün her saati kolaylıkla takabileceğiniz mükemmel tasarımlardan oluşturduk. Gümüş bileklikler zamansız şıklığın anahtarıdır. İster tek tek ister birbirleri ile kombine kullanabileceğiniz gümüş bileklikler en güzel renkler ve desenlerle oluşturulmuştur. En ilgi çekici Ariş pırlanta tasarımları arasında bulunan gümüş pırlanta bileklik modellerini kendiniz ya da sevdikleriniz için sizler de tercih edebilirsiniz. Göz kamaştırıcı ve özgün tasarımlar ile hayata geçirilen gümüş bileklik modelleri ile stilinizi konuşturmaya hazır olun.

Gümüş Bileklik Modelleri

Gündüzden geceye vazgeçilmez bir parça haline gelen gümüş bileklik koleksiyonunda bilgelik meleği Zadkiel bileklik, Fatma Ana eli pırlantalı gümüş bileklik, bereket meleği Ariel gümüş bileklik, pırlanta gibi özel sembollerden yararlanarak sunulan tasarımların her biri birbirinden güzel mücevherlerden oluşuyor.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta