amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Doğanın Yeşil Işıltısı: Zümrüt Küpe

Yüzyıllardır zümrütün büyüleyen yeşili kadınların mücevher tercihlerinde ilk sıralarda yer alıyor. Dünya mücevher trendlerini takip eden, stilinin yansıması takıları tercih eden kadınlar için zengin seçenekler sunan Ariş Pırlanta, zengin çeşitlilikteki küpe modellerinde renkli değerli taşların coşkulu güzelliklerini mücevher severlerle buluşturuyor.

“Koşulsuz aşkın taşı” zümrüt ile tasarlanan pırlantalı zümrüt küpe modelleri, bereket, aşk, güzellik enerjisi taşıyor. Yeşil rengin yüzlerce tonunu barındıran bir çift zümrüt küpe ile güzelliğin ışıltısını yansıtacaksınız.

Zümrüt Küpe Modelleri

Zümrüt küpe, yeşilin eşsiz tonuna ev sahipliği yapan zümrüdün merkezde yer aldığı benzersiz küpe tasarımlarıdır. Ariş Pırlanta dokunuşuyla tasarlanan zümrüt küpelerin her biri, bir tasarımdan çok daha fazlasını ifade eder. Çünkü zümrüt, sonsuz bağlılık ve dinamizmi sembolize ettiğinden zümrüt taşlı küpe modelleri, kullanıcının kendisini benzersiz hissetmesine katkıda bulunur.

Pırlanta ve zümrüdün muhteşem uyumuyla dinamizm kazanan pırlanta zümrüt modelleri, Ariş Pırlanta koleksiyonunun nadide parçaları arasında yer alır. Pırlantanın ışıltısı ve zümrüdün benzersiz yeşili ile hareketlilik kazanan küpe modelleri, hayatın her alanında zarif ve estetik bir görünümü destekler.

Sıra dışı tasarımıyla ön plana çıkan Pırlanta Damla Zümrüt Küpe ile sade kombinlerinize dinamizm katabilirsiniz. Öte yandan Pırlanta Zümrüt Miracle Küpe tasarımı ile minimalize edilmiş pırlantaların ışıltısını kombinleriniz üzerinde hissedebilir, özel günlerde eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Zümrüt yeşili küpe modelleri arasında yer alan Pırlanta Oval Zümrüt Küpe ve Pırlanta Anturaj Zümrüt Küpe tasarımları, yeşil zümrüt küpe koleksiyonunun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Zümrüt Küpe Fiyatları

Ariş Pırlanta dokunuşuyla tasarlanan zümrüt küpe fiyatları küpenin tasarımı, kullanılan pırlanta ve zümrüt özellikleri başta olmak üzere çeşitli özelliklere göre değişiklik gösterir. Zümrüt küpe modelleri bakımından son derece zengin bir çeşitliliğe sahip olan Ariş Pırlanta, pırlanta damla zümrüt küpe ve daha fazlasını sizlere benzersiz bir koleksiyon eşliğinde sunuyor. Zümrüt küpenin yanı sıra safir küpe modellerini inceleyebilir, renkli taşlı küpelerin gücünden yararlanabilirsiniz. 

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta