amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Anne-Çocuk Kolyeler

Yaşamın kaynağı olan anneler hediyelerin en özelini hak ediyor. Ariş Pırlanta olarak, dünyanın en değerlilerine, annelerimize özel bir koleksiyon hazırladık. Anne çocuk kolyelerini tasarlarken annelerimizin şefkatinden ve sonsuz sevgilerinden ilham aldık.

Birbirinden farklı birçok tasarım seçenekleriyle dolu bu özel koleksiyon sayesinde anneleri mutlu etmek çok kolay. Anne çocuk kolye koleksiyonumuz, ince tasarım çizgileriyle dizayn edilmiş anlamlı ve bir o kadar da şefkat dolu seçeneklerden oluşuyor.

Gümüş ve altın renkli detaylarla güçlendirilmiş pırlantalı tasarım kolyeler hem anne, baba ve çocuğun bulunduğu tasarımlarla hem de yalnızca anne ve bebeğin bulunduğu tasarımlarla dikkat çekiyor. Boyunlarında ailelerinden bir parça taşımak isteyen kadınlar için birebir seçenekler sunan anne çocuk kolye koleksiyonu, eşsiz parıltı ve titizlikle işlenen motiflerle, Ariş Pırlanta’nın en özel koleksiyonu.

Kalp ya da sonsuzluk detaylarıyla anlamını daha da arttıran tasarımlar sayesinde yeni doğum yapan eşinize ya da annenize asla unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. Yakut taşıyla ya da inciyle süslediğimiz anne çocuk kolyeleri gibi değerli doğal taşların kullanıldığı modellerle doğal taşların enerjisini hissedebilir, hediyenize renk katabilirsiniz. 

Ariş Pırlanta'nın bu özel koleksiyonu sayesinde, en mutlu günlerinizi an anlamlı hediyeyle tamamlayın. İster anneler günü için isterse yeni doğum yapan annelere verilebilecek nadide hediye seçenekleri sunan anne çocuk kolye koleksiyonumuz sayesinde anneler bir gün değil her gün mutlu olacak.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta