amazon
Kurumsal Menü

Ariş Pırlantayı Neden Tercih Etmelisiniz?

 

*Mücevher sektörüne dededen toruna üç kuşak emek vermiş bir ailenin mücevhere olan tutkusunu anlatan Ariş Pırlanta, birçok yenilikçi girişimleriyle sektörünün örnek alınan öncüsü konumundadır.

 

*Özgün tasarımları ve sektöre getirdiği yeniliklerle fark yaratan Ariş Pırlanta, pırlantalı mücevheri garantili ve sertifikalı olarak satışa sunan ilk mücevher markası olmuştur. Ariş Pırlanta, dünyada uzmanlar tarafından 4C kuralı olarak adlandırılan, kesim, karat ağırlık, renk ve berraklık kriterleriyle değerlendirilen pırlantaya sertifika vererek 5C kuralını uygulamaya koyan ilk mücevher markasıdır.

 

*“Gerçek kalite, doğru fiyat” prensibiyle, özenle hazırlanmış ürünleri en doğru fiyatla tüketiciyle buluşturan Ariş Pırlanta, üretimden satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerde titizlikle hareket etmektedir.

*Ariş Pırlanta, Çemberlitaş’ta bulunan Genel Merkez, Üretim Merkezi ve showroom ile İstanbul’dan Erzurum’a, Bursa’dan Antalya’ya, İzmir’den Gaziantep’e mağazaları, franchise ve 50’yi aşkın satış noktasıyla, Türkiye’de pırlantalı mücevher pazarının yaygın satış ağına sahip markalarından biri konumundadır.
 

*Ariş Pırlanta, 2003 yılında internetten alışveriş sitesi www.arispirlanta.com’u açarak, uygun fiyatlı binlerce mücevheri, sanal ortamda müşterilerine sunan ilk mücevher markasıdır.

Ürün Çeşitliliği

Ariş Pırlanta’nın online alışveriş sitesi www.arispirlanta.com’da bulunan binlerce ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Satın aldığınız mücevherler, sipariş oluştururken belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel hazırlanır.
 

Ücretsiz ve Sigortalı Kargo

Siparişleriniz hiçbir ek ücret olmaksızın, belirttiğiniz adrese, taşıma sigortası yapılmış olarak kargo firması tarafından ulaştırılır.

 

Koşulsuz İade ve Değişim

Ariş Pırlanta online mağazasından satın aldığınız ürünü 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilir, ödemiş olduğunuz ürün bedelini kesintisiz geri alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünü başka bir modelle değiştirmek isterseniz değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ücretsiz Bakım/Onarım Hizmeti

Ariş Pırlanta’dan satın almış olduğunuz mücevherlerinizin bakımını ücretsiz yaptırabilirsiniz. Ürünle ilgili onarım yaptırmak istediğinizde bilgilendirmeniz ile birlikte hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirilir.

 

Güvenli ve Kolay Alışveriş

Alışverişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ilgili mevzuat kapsamında korunur. Kredi kartı, banka kartı vb bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

 

Sertifikalı Pırlanta Güvencesi

Mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta, uluslar arası sertifikalı pırlanta ürünleriyle mücevher alışveriş deneyiminizi güvenle gerçekleştirmenizi sağlar.

Ariş Pırlanta, sektörde bir asrı geride bırakmış olmanın verdiği deneyimle, mücevher alışverişinde güvenin ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket etmektedir. Ariş Pırlanta’da konusunda uzman gemeloglar tarafından özenle seçilen taşlar, sizler için mücevhere dönüştürülmektedir. Taşlarımız muhteşem birer Ariş Pırlanta mücevherine dönüşmeden önce sertifikasyon için gemologlarımız tarafından analiz edilir. Tüm pırlantalı ürünlerimize sertifika verilmektedir.


 

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta