amazon

Ariş ile Kendi Pırlanta Yüzüğünüzü Tasarlayın

Ariş ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlayın! Ariş Pırlanta, pırlantaya ve değerli taşlara hükmetmenizi sağlıyor. Pırlanta tercih ederken ya da seçerken birçok detay vardır. Bu detaylardan en önemlisi hangi yüzüğü istediğinizi bilmektir. Satın aldığınız ya da tercih ettiğiniz pırlantanın hangi özelliklere sahip olduğunu bilmeniz diğer bir önemli unsurdur.

Ariş Pırlanta, kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlayabileceğiniz, kişiselleştirilmiş hizmet standardı ile pırlantaya kendi dokunuşlarınızı hayata geçirme fırsatı sunuyor.

Üstelik birkaç tercihle kolaylıkla tamamen kendi taleplerinize uygun pırlanta yüzükler tasarlayabilirsiniz. Kendi tasarladığınız ve 4C özeliklerine taleplerinize göre karar verdiğiniz pırlanta yüzüğünüz, tamamen sizlerden izler taşıyacaktır.

Ariş Pırlanta, taleplerinize ve isteklerinize göre uluslararası sertifikalar ile tercih etmiş olduğunuz seçeneklerden pırlanta yüzüğünüzü tasarlamanızı sağlar. https://www.arispirlanta.com/taslar.php sayfasında sunulan seçeneklerle aynı zamanda pırlantanızın onaylanacağı uluslararası laboratuvarı seçmeniz de mümkündür.

Pırlanta Yüzük Tasarlama Rehberi

Pırlanta yüzük ya da her türden mücevher satın alırken, bazı temel kriterlerle karşılaşmanız olasıdır. Bu kriterler, 4C kuralı ya da 4C özelliği olarak tanımlanır. Pırlantada 4C kuralı; “Carat Weight”, “Cut” “Color” ve “Clarity” adı verilen, satın aldığınız pırlantanın özelliklerini ifade eder. 4C; pırlantanın kesim tekniği, rengi, berraklığı ve karat özeliğini anlama konusunda en önemli bileşendir.

Ariş Pırlanta’nın sunmuş olduğu bu özel seçenek ile pırlantanın sahip olduğu bu 4 niteliği tamamen taleplerinize göre kişiselleştirebilmenizi sağlar. Pırlanta yüzüğünüzden beklentilerinizi tercih edebildiğiniz bu özellik sayesinde pırlantanız, tüm detaylarıyla sizin taleplerinize uygun niteliklere ev sahipliği yapar.

Ayrıca kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlamanızın yanı sıra Ariş Pırlanta kalitesi ile uluslararası laboratuvarlarda gerçekleştiren bağımsız araştırmalar sonucunda pırlantanıza ait özelikleri sertifikalandırmanız da mümkündür. Pırlanta sertifikalandırılmasında dünya çapında faaliyet gösteren; “HRD Antwerp”, “GIA”, “IDL” ve “IGI” gibi markalar arasından tercihte bulunarak pırlantanızı sertifikayla güvence altına alabilirsiniz.

Kendi Pırlanta Yüzüğünüzü Nasıl Tasarlarsınız?

Pırlantanın 4C kriteri de dahil olmak üzere farklı detayları tamamen kendi inisiyatifinize göre belirleyebilmenizi mümkün kılar. Böylelikle pırlanta yüzüğünüz, tamamen taleplerinize uygun özelikler taşır ve aynı zamanda güven açısından herhangi bir endişe beslemeniz gerekmez. Ariş ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlayın, benzersiz yüzüğünüzün ışıltısı ile göz kamaştırın.

https://www.arispirlanta.com/musteri-hizmetleri/yuzuk-olcumu-bilmiyorum seçeneğinden yüzük ölçünüzle alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ariş Pırlanta ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlarken şu özelliklere istekleriniz doğrultusunda karar verebilirsiniz:

Şekil

Seçkin tasarımlardan oluşan geniş yelpazeli alternatifler ile pırlantanızın stilini tamamen taleplerinize uygun şekilde belirleme imkanı sunar. 10 farklı tasarım alternatifi arasında geleneksel tektaş pırlanta konseptinden modern baget kesime kadar birçok farklı alternatif bulunuyor. Ayrıca kalpli tasarımlar, su damlası konsepti ya da keskin hatlardan oluşan tasarımlar arasında tercihte bulunmanız mümkün. Üstelik Ariş Pırlanta ayrıcalıklarıyla sunulan tüm taşlar, uluslararası sertifikaya sahiptir.

Karat

Pırlanta yüzüğünüzü tasarlarken fiyat aralığını bütçenize uygun şekilde belirlemenizi sağlayacak birçok kriter vardır. Temel olarak pırlantanın sahip olduğu 4C kriterleri, pırlantanın fiyatını da etkiler. Bununla birlikte tüm kriterler arasında pırlanta fiyatını etkileyen en önemli unsur karat özelliğidir. Ariş ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlayın. 0,50 ile 3+ karat ölçüsü arasında tercih yapabilme imkanı sunulan yüzüklerden dilediğiniz özellikte tercihte bulunabilirsiniz.

Renk

Pırlantanın muhteşem ışıltısını yansıtan en önemli detaylardan biri renktir. Taşın çevreye yaydığı kusursuz ışıltı, büyük oranda renk özelliği ile ilişkilendirilir. Bununla birlikte pırlantada renk, belirli harfler kullanılarak sınıflandırılır. Ariş Pırlanta ayrıcalıklarıyla kendi pırlanta yüzüğünüz tasarlarken “D” ile “M” sınıfı aralığında yüksek kaliteli pırlantalar arasında tercihte bulunabilirsiniz.

Berraklık

Pırlantanın estetik dokusunu belirleyen bir diğer etken de berraklıktır. Kendi tasarladığınız pırlantanızda berraklık özelliğini belirleyebileceğiniz 12 farklı seçenek bulunuyor. Pırlanta yüzüğünüzün ışıltısını, berraklık özelliğini belirleyerek artırabilirsiniz. Ariş ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlayın, zevkinize uygun seçeneklerden dilediğiniz modeli oluşturabilirsiniz.

Kesim

Kesim, pırlantanızın hangi tekniklerle kesileceğiniz belirler. Bununla birlikte kesim kalitesi, pırlantanın ışıltısını önemli ölçüde etkileyen faktörlerdendir. Ariş Pırlanta ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlarken, kesim standardını belirleyebilirsiniz.

Laboratuvar

Sahip olduğunuz pırlanta yüzüğün, uluslararası alanda faaliyet gösteren bağımsız denetçi kuruluşların onayından geçmesi, her konuda önemli avantajlar sağlar. Kusursuz bir pırlanta yüzük, mutlaka sertifikaya sahip olmalıdır. Ariş Pırlanta ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlarken; HRD, GIA, IDL ve IGI gibi uluslararası alanda faaliyet gösteren dünyanın en önemli sertifika sağlayıcılarını tercih edebilirsiniz.

Fiyat

Ariş ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlarken bütçenize uygun seçimler yaptığınızdan emin olmanız da mümkündür. Yüzüğünüz için belirlediğiniz bütçe dahilinde, fiyat aralığını belirleyebilir ve kusursuz pırlantanıza bütçenizi aşmadan sahip olabilirsiniz.

Sertifikalı Taşlar ile Seçtiğiniz Montüre Göre Yüzükler Tasarlayın

Ariş ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlamak, sadece pırlantanın özelliklerini belirlemenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dünyanın en kaliteli taşlarıyla tasarlanan kusursuz yüzüğünüzün montürünü de yine bu özellikle sahip olmanızı sağlar. Montür genel olarak, pırlantanın yerleştirileceği çerçeveyi ya da pırlantanın çerçeveye konumlandırılma biçimini ifade eder.

Çoğunlukla önemli gibi görünmese de montür, pırlanta yüzüğünüzün kusursuzluğuna son derece kritik düzeyde etki eder. Kendi pırlantanızı tasarlarken montür seçenekleri arasından tercihte bulunabilir ve pırlanta yüzüğünüzün kusursuz bir çerçeveyle bütünleşmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik Ariş Pırlanta, sertifikalı taşlar ile pırlantanızın kalitesini güvence altına alır. Ariş ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlayın, yaşamınızın tamamına refakat edecek kusursuz mücevherinizi kendinizden bir parça gibi tasarlayın.

Tasarlanan Pırlanta Yüzükler Ne Kadar Sürede Hazırlanır?

Elmasın kusursuz pırlantaya dönüşmesi yüksek düzeyde emek gerektiren birçok işlemi gerektirir. Bu işlemlerin uluslararası alanda sertifikalandırılması ve bu süreçte en kaliteli taşların tercih edilmesi ise süreci haliyle uzatır.

Ariş ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlayın, en kısa sürede pırlantanızı yaşamınızın bir parçası haline dönüştürün. Tercih ettiğiniz uluslararası sertifikalı taşlar, seçiminizi yaptığınız andan itibaren Ariş Pırlanta tarafından sipariş edilir. Uluslararası sertifikaya sahip olan bu taşların bizlere ulaşması yaklaşık olarak 2 haftada gerçekleşir.

Pırlantanızın özünü oluşturacak uluslararası sertifikalı taşın bize ulaşmasından itibaren, taleplerinize uygun biçimde pırlanta yüzüğünüzün usta el işçiliği ile tasarlanması süreci başlar.

Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz, talepleriniz doğrultusunda pırlanta yüzüğünüzün en hızlı şekilde kullanıma hazır hale gelmesini sağlamak amacıyla yoğun bir mesai harcar. 1 gün gibi kısa bir süre içerisinde işçilik çalışmaları tamamlanan pırlanta yüzüğünüz, kullanıma hazır hale gelecektir.

Tasarladığınız Pırlanta Yüzüğünüz Ne Zaman Teslim Edilir?

Ariş Pırlanta ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlayın özelliğini, büyük bir konfor ve güvenle tercih etmeniz mümkündür. Kusursuz pırlanta, sonsuzluğun ve ebedi aşkın sembolüdür. Yaşamınızın her anına eşlik edecek pırlanta yüzüğünüzün sizden izler taşıması, sonsuz sevginizi en güçlü şekilde daima yanınızda hissetmenizi ya da hissettirmenizi sağlayacaktır. Ariş Pırlanta ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlayın, farklılığı parmaklarınızdaki ışıltı ile hissedin.

Kendi taleplerinizle tasarladığınız pırlanta yüzüğünüz, en kısa süre içerisinde Ariş ayrıcalıklarıyla kullanıma hazır hale gelir. İki hafta içerisinde tercih ettiğiniz uluslararası sertifikalı taşın bize teslim edilmesiyle birlikte hızla yüzüğünüz taleplerinize göre hazırlanmaya başlar.

Ariş Pırlanta uzmanları, en kısa süre içerisinde yüzüğünüzü kullanıma hazır hale getirir. Siparişinizin ardından yaklaşık olarak 2 haftadan bir miktar daha fazla süre geçtikten sonra pırlanta yüzüğünüz, aşkınızın ve sevginizin sembolü olarak tarafınıza iletilmek üzere kargoya verilecektir.

Taleplerinize ve isteklerinize uygun bir yüzük için Ariş ile kendi pırlanta yüzüğünüzü tasarlayın…

Bir önceki yazımıza https://www.arispirlanta.com/aris-blog/nail-art-stiline-gore-pirlanta-yuzuk-secimi linkinden ulaşabilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta