amazon
  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Exclusive Koleksiyonu

Exclusive, Ariş Pırlanta’nın seçkin dokunuşlarını derinden hissedebileceğiniz özel bir koleksiyon. Lüks mücevherlerden oluşan koleksiyon, birçok ayrıcalıklı tasarım ve modele ev sahipliği yapıyor. Pırlantanın eşsiz ışıltısını bünyesinde barındıran koleksiyonun her bir parçası, değerli taşların özel anlamlarından ilham alınarak tasarlandı. Farklı değerli taşların pırlantayla kurduğu benzersiz birliktelik üzerinde tasarlanan Exclusive koleksiyonu, özgün tasarımlarla dikkat çekiyor.

Koleksiyon içerisinde benzeri olmayan tasarımlarıyla göz kamaştıran özel parçalar bulunuyor. Broştan kolyeye, küpeden bilekliğe, taçtan yüzüğe kadar koleksiyonda; pırlantanın muhteşem ışıltısını farklı formlarla ifade eden birçok ayrıcalıklı tasarım bulunuyor. Ayrıca Ariş Pırlanta’nın seçkin parçalarından oluşan Exclusive koleksiyonu; yakut, zümrüt, tanzanit gibi tabiatın en muhteşem değerli taşlarına da ev sahipliği yapıyor.

Exclusive Modelleri

Exclusive modelleri, pırlanta ve değerli taşların muhteşem birlikteliğinden ilham alınarak tasarlandı. Ariş Pırlanta’nın ince ve estetik dokunuşlarıyla bezenen özel koleksiyonda yer alan tüm modeller, seçkin görünümünüzü sanatsal bir şekilde tamamlayacak. Koleksiyonda dikkat çeken ve göz kamaştıran birçok eşsiz model bulunuyor.

Pırlanta renkli taşlı taç, tabiatın en ihtişamlı ürünleri olan değerli taşların büyüleyici ışıltısına ev sahipliği yapıyor. Yakut, zümrüt, tanzanit ve safir taşlarının pırlantayla kurduğu kusursuz uyumu simgeleyen taç, özel anlara anlam katacak. Koleksiyonun en seçkin modellerinden olan 4.78 karat tektaş pırlanta yüzük, ışıltıyla göz kamaştırıyor. Pırlantalı ham elmas yüzük ise elması varoluş amacı olan pırlantayla bütünleştiren detaylarıyla büyülüyor.

Exclusive Fiyatları

Exclusive fiyatları, her bütçeye hitap eden model çeşitliliğiyle ön plana çıkıyor. Sevdikleriniz için en özel, unutulmaz ve ayrıcalıklı hediyelerden olan pırlanta, tüm yaşamınıza eşlik ederek ayrılmaz bir parçanız haline dönüşecek. Ayrıca koleksiyonda yer alan değerli taşlar, özel anlamlarıyla tarzınıza ve hayatınıza güç katarak şıklığınızı tamamlayacak!

Ariş Pırlanta, birbirinden seçkin değerli taşlara ve pırlantalara ev sahipliği yapan Exclusive koleksiyonu ile yaşamınıza dokunuyor. Tamamen özel tasarımlardan oluşan rengarenk lüks mücevherler, göz kamaştıran görünümleriyle büyülüyor. Pırlanta kusursuzluğunu derinden hissedebileceğiniz Exclusive koleksiyonu, ayrıcalıkları yaşamınızla buluşturacak. Özel tasarımların en kaliteli değerli taşlarla buluştuğu anlam ve sevgi dolu Exclusive koleksiyonu Ariş Pırlanta ayrıcalıklarıyla beğeninize sunuluyor.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta