D Renk Pırlanta

D RENK PIRLANTA
Renk, pırlantanın değerini belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Pırlantada birçok renk vardır. En sık rastlanan pırlanta rengi beyazdır. En çok bilinen renk olan beyazın da kendi içinde farklı tonları bulunmaktadır. Pırlanta renk skalasında D renk tektaş, en nadir bulunan renktir. Uluslararası pırlanta derecelendirme kuruluşları tarafından en üst renk sınıfında, “Exceptional White” (Üstün Beyaz) olarak tanımlanmaktadır.  (Bir pırlantanın beyazlık derecesini etkileyen unsur, pırlantada kendisinin özü olan karbon dışında başka elementlerin mikroskobik izlerinin bulunmasıdır.
Mücevher sektöründe ilklerin öncüsü Ariş Pırlanta, D renk pırlantayı Türkiye’ye ilk getiren markadır. Ariş Pırlanta, her biri uluslararası sertifikaya sahip D Color pırlantalarla her pırlantaseverin hayallerini süsleyen eşsiz parlaklıkta ve beyazlıkta mücevherler sunmaktadır.  Tektaş yüzüklerden tamturlara, beştaş yüzüklerden tektaş kolyelere D color ile hazırlanmış tasarımlar, gerçek kalite doğru fiyat güvencesiyle Ariş Pırlanta koleksiyonlarında sizi bekliyor.
Ariş Pırlanta, D renk pırlanta tektaşların yanısıra, diğer nadir bulunan renklerde de (E, F ve G Color ) tektaş hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyenlere çok kısa bir süre için inanılmaz fiyat avantajları sunuyor. Ariş, her biri uluslararası sertifikaya sahip, sınırlı sayıdaki D, E, F, G, H Color tektaşlarla, fark yaratan beştaş, yeditaş ve tamtur seçenekleriyle en mutlu anlarınıza şahitlik ediyor. Çok nadir bulunan pırlanta tektaş seçenekleriyle, taşlı alyans modelleri ve evlilik setleriyle hayalleri süsleyen ışıltıyı Ariş’le yakalayacaksınız.

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al
×