amazon
Tektaşınızı Tasarlayın
1 Pırlanta Taşınızı Seçiniz
2 Yüzük Montürünü ve
Yüzük Ölçünüzü Seçiniz
3 Yüzüğünüz Tamamlandı

Pırlanta Tektaşınızı Kendiniz Tasarlayın!

GIA, HRD Sertifikalı, en yüksek kalitede pırlantaları bulmak için "Tektaşını Tasarla" özelliğimizi kullanın. Binlerce seçeneğe göz atın ve seçimi karat, kesim, renk, berraklık, şekil ve fiyata göre daraltmak için filtreleri kullanın. Hala hangi değerli taşa yatırım yapacağınızdan emin değil misiniz? Pırlanta satın alma rehberimiz en iyi eşleşmeyi seçmenize yardımcı olacaktır.

ŞEKİL
KARAT

KARAT

Arasında

RENK
BERRAKLIK
KESİMPARLAKLIKSİMETRİLABORATUAR
FLORESAN
FİYAT

Arasında

Ürün StoneNo Amt Shp Cts Col Clr Cut Pol Sym Flr Lab
Ürün StoneNo Amt Shp Cts Col Clr Cut Pol Sym Flr Lab

Ariş Sertifikalı Taşlar 

Pırlanta yüzük seçerken, sertifikalı taşlar ve özellikleri önemli bir rol oynar. Ariş Pırlanta, yüksek kaliteli taşlar sunar ve her biri sertifikalıdır. Pırlanta sertifikası, taşın özelliklerini ve değerini belirlemekte yardımcı olan önemli bir belgedir. Pırlantada karat, renk ve berraklık, seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken faktörlerin tamamını içerir. Pırlantanın bu tür özellikleri, pırlanta sertifikasında yer alır.

Ariş Pırlanta ile Yüzük Seçimi: Tektaşınızı Kişiselleştirin 

Pırlantada renk, pırlanta berraklık özellikleri taşın parlaklığını etkiler. Ayrıca pırlantada kesim çeşitleri de taşın parlaklığını ve tasarımını etkileyen faktörlerdir. Ariş Pırlanta ile yüzük seçimi yaparken bu özelliklere odaklanarak kendi ihtişamınızı kişiselleştirebilirsiniz. Her pırlanta benzersizdir ve bu özellikler sayesinde sizin için en mükemmel taşı bulabilirsiniz.https://www.arispirlanta.com/taslar.php

Uluslararası Sertifikalı Pırlantalar 

Uluslararası sertifikalı pırlantalar; taşın berraklığı, kesimi, karat ağırlığı, rengi olmak üzere pek çok özelliğinin pırlanta uzmanları tarafından onaylanması ile elde edilir.

Mücevher ve pırlanta taş alışverişinde güven en önemli unsurlardan biridir. Güvenli bir pırlanta alışverişi yapmak, dilediğiniz renk, karat, kesim ve berraklıkta pırlanta satın alabilmek için sertifikalı pırlantaları tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Ariş Pırlanta, uluslararası sertifikalı pırlanta ürünleriyle mücevher alışveriş deneyiminizi güvenle gerçekleştirmenizi sağlar.

Uluslararası sertifika dünyaca tanınır olmasının yanında, pırlantanın kesim, renk, berraklık, karat özelliklerini tam olarak belirttiğinden, değeri konusundaki şüpheleri ortadan kaldırır. Ariş Pırlanta’da konusunda uzman gemologlar tarafından özenle seçilen taşlar, uluslararası derecelendirme ve değerlendirme laboratuvarlarınca sertifikalandırılmaktadır. Mücevherin veya taşın bağımsız, tarafsız bir şekilde değerlendirilmiş olması, fiyat, kalite açısından tatmin edici bir alışveriş yapmanızı sağlar. Alacağınız pırlantanın değeri, inceleme raporunda veya sertifikasında nasıl derecelendirildiğine bağlı olmaktadır.

Uluslararası pırlanta derecelendirme kuruluşları GIA, HRD konusunda dünyanın önde gelen pırlanta laboratuvarlarıdır. GIA ve HRD sertifikalı pırlanta seçenekleriyle Ariş Pırlanta, mücevher sektöründe ayrıcalıklı kabul edilen bu sertifikalara sahip pırlantalara sahip olmanızı sağlar.

Pırlantanın 4C kriterlerinden (kesim, karat, renk, berraklık) dilediğiniz seçeneklerde tercih yaparak uluslararası sertifikalı pırlanta, tektaş alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Pırlanta kesim çeşitlerinde, yuvarlak kesimden radiant kesime, prenses kesimden cushion kesime, damla kesim, oval kesim ve istediğiniz diğer pırlanta kesimlerinde, uluslararası sertifikalı pırlantaları Ariş Pırlanta’da bulabilirsiniz.

Pırlanta renk skalasında yer alan en üst renk olan D renkten E, F, G, H gibi diğer tüm renk seçeneklerine, VS, VVS gibi iyi berraklık derecelerinde ve elbette dilediğiniz karat büyüklüğünde pırlanta seçeneklerini Ariş Pırlanta’dan güvenle seçebilirsiniz.

Dilediğiniz Karat, Renk, Kesim ve Berraklıkta Pırlanta Seçenekleri 

Evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı tektaş yüzük modelini seçerken dilediğiniz modeli bulmanın yanında, kalitesinden emin olabilmeniz, güvenilir bir markadan alışveriş yapıyor olmanız en önemli kriterlerdir. Pırlanta tektaş yüzüğün değerini belirleyen 4 önemli özellik; kesimi, berraklığı, rengi ve karat özellikleridir.

Ariş Pırlanta, uluslararası sertifikalı tektaş yüzükleriyle size farklı karat, renk, kesim, berraklık seçenekleri sunmaktadır. Tektaş pırlanta yüzük alışverişinizi güvenle, içinize sinerek tamamlamanızı sağlar. Tektaş yüzük modelinde yüzlerce çeşide sahip olan Ariş Pırlanta, GIA, HRD sertifikalı pırlanta tektaş modelleriyle güvenli, kaliteli ve çeşit zenginliği açısından sizi hayalinizdeki tektaş yüzükle buluşturur.

Ariş Pırlanta; uluslararası sertifikalı taşlar arasından tercihte bulunmanızı ve taşların montür özelliklerini belirlemenizi sağlayarak istediğiniz karat, renk, kesim ve berraklıkta pırlanta tasarımlara ulaşmanızı sağlıyor.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta