amazon
Müşteri Hizmetleri Menü

Garanti Koşulları

arispirlanta.com web sitesindeki satışa arz edilen tüm ürünler ARİŞ garantisi altında, sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 (İki) yıldır. Bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı ARİŞ’in tamir ve/veya bakım garantisi altındadır. Tamir ve/veya bakım gerektiren ürününüzü Garanti Sertifikası ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz. Elmas ürünlerde su, kolonya, alkol ve vb maddelerin temas etmesi sonucu üründe yaşanacak sorunlar garanti kapsamında değildir.

arispirlanta.com ‘dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için ARİŞ dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Tamir ve/veya bakım hizmeti sadece ARİŞ fabrikasında verilir. ARİŞ fabrikası dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz.

Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır. 

Kullanım hatalarını önleme ve ürün bakımı bilgileri için, ürününüzle birlikte verilen ‘Pırlanta Bilgi Kılavuzu’nu inceleyebilirsiniz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için ‘İletişim Menüsündeki’ iletişim formunu kullanabilir ya da 0212.528 88 00 no’lu telefondan Müşteri İlişkilerini arayabilirsiniz

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta