amazon

Tarzınıza İlham Verecek En Popüler Piercing Türleri

Piercing, muhteşem bir kombini eşsiz bir şekilde tamamlayan aksesuarlar arasında yer alıyor. Vücudun kaş, kulak, dudak, burun başta olmak üzere pek çok farklı bölgesinin çok özel iğneler kullanılarak delinmesi sonrasında bu bölgelerde kullanılan piercing; tarza yenilik katan bir dokunuştur. Vücudun pek çok bölgesinde piercing kullanılabiliyor olsa da günümüzde daha çok kulakta piercing kullanımı yaygındır.

Piercingler, kullanım amaçlarına göre farklı tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Klasik piercingler, göbek piercingleri, kilitli halkalar, hızma piercingler; bunlardan sadece birkaçı. İşte tarzınıza ilham verecek en popüler piercing türleri!

Rengarenk Tasarımlarıyla Eşsiz Piercingler

Genellikle kulak bölgesinde kullanılan klasik piercingler, eşsiz dokunuşlarla tasarlanır ve muhteşem bir görünüm elde eder. Bu tür piercingler, birbirinden yenilikçi figürler kullanılarak tasarlanır. Pırlantanın hareketlilik kattığı tasarımlar, farklı küpelerle bir arada kullanılarak eşsiz bir görüntüyü olanaklı hale getirir. Tarzınıza ilham verecek en popüler piercing türleri arasında yer alan rengarenk tasarımlar, aynı zamanda kombinlerin incelikli bir şekilde tamamlanmasını da sağlar.

Kulak bölgesinde kullanılan piercingler, direkt olarak dış kulak bölgesine takılabilir. Bunun yanı sıra kulak kepçesinin alt bölümünün delinmesi sonrasında, bu bölgeye halka ya da top piercingler takılabilir.  

Pırlantanın Modern ve İncelikli Dokunuşuyla Tasarlanan Modeller

Tarzınıza ilham verecek en popüler piercing türleri arasında, hızma piercingler de yer alır. Burun bölgesinin delinmesi ile oluşan alanda kullanılan hızma piercingler, farklı tasarımlara ev sahipliği yapar. Sıra dışı figürlerle tasarlanan minimalize edilmiş piercingler, sade ve zarif bir görünümü destekler. Bu nedenle sade bir tarz arzulayan kadınlar, genellikle bu tür tasarımlara yönelir. Öte yandan çok daha hareketli bir tasarım isteyen kadınların büyük bir kısmı, halka hızmaları kullanarak kombinlerini zarif bir şekilde tamamlama şansı elde eder.

Halka hızmaların tasarımları birbirinden farklı olsa da pırlantanın ışıltısını kattığı tasarımlar ilgilerin odağı haline gelir. Minimalize edilmiş pırlantalarla tasarlanan halka ya da yuvarlak formdaki hızma piercingler ile istediğiniz görünüme zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sıra Dışı Figürlerin Dinamizm Kattığı Tasarımlar

Sıra dışı figürlerin kullanıldığı ve eşsiz bir tasarıma ulaşan göbek piercingleri, tarzınıza ilham verecek en popüler piercing türleri arasında yer alıyor. Göbek kısmında kullanılan bu tür piercingler, özellikle yaz aylarında muhteşem kombinlerin eşsiz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Minimal pırlantalarla tasarlanan ve ışıltısını her ortamda korumayı başaran piercing modelleri bulunmakta olup bu tür tasarımlar, tarzına önem veren kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Pırlantanın Işıltısını Üzerinizde Hissedin

Pırlanta ışıltısını üzerinde taşıyan piercing tasarımları, hayatın her alanında birbirinden özel kombinlere ilham veriyor. Şık ve zarif bir görünüm arzuluyorsanız, çok daha sade tasarımlara yönelebilirsiniz. Genellikle minimalize edilmiş birkaç pırlantanın yer aldığı piercingler, hareketli kombininize sadelik katacaktır.

Çok daha gösterişli piercinglerle dinamik bir kombin arzuluyorsanız, sıra dışı figürlerin yer aldığı tasarımları tercih edebilirsiniz. Bu tür tasarımlar, genellikle sallantılı bir formda olur. Hem merkez kısmında hem de alt kısımda yer alan pırlantalar, piercingin her ortamda ışıltısını korumasına destek olur.

Tarzınıza ilham verecek en popüler piercing türleri sayesinde, tarzınıza yenilik katabilir; arzu ettiğiniz gibi bir görünüm elde edebilirsiniz. Modern, incelikli, estetik ve zarif piercing modellerine ev sahipliği yapan Ariş Pırlanta; istediğiniz gibi bir tarz elde etmenizi sağlıyor. Ariş Pırlanta ayrıcalığıyla sizlerle buluşan piercing tasarımlarını inceleyebilir, birbirinden özel tasarımlara mütevazı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Ariş Pırlanta, uluslararası sertifikalar ve kişinin seçtiği montürleri kullanarak tektaş yüzük tasarımlarında bulunuyor. Siz de Ariş Pırlanta’nın ayrıcalığını hayatın her alanında hissedin!

Bir önceki yazımıza https://www.arispirlanta.com/aris-blog/zamani-durduran-essiz-pirlanta-kolye-hediyeleri linkinden ulaşabilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta