amazon

Prensesler Gibi Bir Gelin Olmak İçin

Çocukluğumuzdan beri uyuyan güzel, Sindirella gibi masal kahramanlarının elbiselerine hayranlıkla baktık. Benzeri bir elbise giyeceğimiz günü hayal edip durduk. Kabarık yerlere kadar etekler, pırıl pırıl mücevherler ve muhteşem bir siluet…

Kabarık etek, tüller, ışıltılı bir taç… Hemen her kadının çocukluğunda dinlediği masalların da etkisiyle hayallerinde canlanan prensesin gerçeğe dönüşmesi çok da zor değil.

Eğer düğününüz gösterişli bir otelin balo salonunda ya da tarihi bir mekanda yapılacaksa, bu hayali gerçekleştirmenin tam da zamandır. O zaman size biraz peri tozu biraz da prenses dokunuşu lazım. Tüm zarafetinizle içinde salınacağınız gelinlik de düğün mekanının ihtişamıyla bütünleşmeli.

Uzun Duvağın Nostaljik Havası

Birçok gelin prenses görünümü elde etmek için pırlantalarla bezeli taç takmayı tercih ediyor. Tacın zarif ve sıra dışı görünümü, gelin saçını normal bir saç modelinden ayırıp daha dikkat çekici hale getiriyor. Bazı gelinler ise çocuksu bir görünüm verdiğini düşünüp taç takmak istemiyor. Bunun yerine vintage görünümü veren saç taraklarını ve ışıltılı saç klipslerini deneyebilirsiniz.

Tepede topuz yaptırın. Saçınıza krepe yaparak tepelerin yükseklik katın. Kabarık bir topuza ustaca yerleştirilmiş bir gelin tacı ile sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz.

Prensesler gibi bir gelin olmak için, tepeden ayağa kadar uzanan upuzun bir duvak kullanın. Duvağa 2 ya da üç kat tül ekleyerek hacim kazandırın ve gelin tacının hemen arkasına tutturun.

Şık ve Sade

Prenses görünümlü bir gelinlik altına önü ya da arkası kapalı klasik bir gelin ayakkabısı seçin. Sandalet tarzı ipli beyaz ayakkabılar ise  bir prenses için fazla modern kalabilir.

Mücevherlerinizle  prenses tarzınızı tamamlayın. Pırlanta trend küpeler ile şık ve sade bir tarz yaratabilirsiniz. Prensesler gibi bir gelin olmak için, sallantılı pırlanta küpeler ya da elmas bir kolye şıklığınızı tamamlar. Ancak ikisini bir arada kullanırsanız karmaşık ve abartılı bir görüntü elde edersiniz. 

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta