amazon

Evlilik Teklifi Edilecek Yerler

Hiç şüphe yok ki insanoğlunun bir  kere tattıktan sonra ondan hiç vazgeçemediği ve o hissi yeniden bulana kadar arayış içinde olduğu tek duygunun adıdır aşk. Mahatma Gandhi der ki "Aşk neredeyse hayat oradadır." Tanrı'nın insana bahşettiği en muazzam olaydır aşk... Aşıklara tarifsiz duygular yaşatıp aklını başından alır. Öylesine kalp atışları hızlanır ki kalbinin heyecanla çarpmasını başkalarının duymasından endişelenir. Kimseler duymaz, hissetmez o kalp atışlarını yalnız birbirine delicesine bağlanmış olan aşıklar duyar kalplerindeki çığlığı ve eşlik ederler bir bakış ya da dokunuşla içlerindeki şarkılara…

Evlilik ise sevenlerin aşkını bir adım öteye taşıyan ve bağlılıklarını sonsuzlaştıracak sembolün en büyüğüdür. Bu unutulmaz anı daha  da unutulmaz kılmak için ise en önemli noktalardan birisi "Evlilik teklifi yüzüğü" diğeri ise "Teklif yapılacak mekân" konusundaki seçimler olacaktır. 1906'dan beri evliliklere giden yolda sevenlere eşi benzeri olmayan duygular yaşatan Ariş Pırlanta, geniş ürün seçenekleriyle Evlilik teklifi için gereken en eşsiz yüzüğü karşınıza getirirken sizlere Türkiye'de ve Dünyada nerede evlilik teklifi edebileceğiniz konusunda bir kaç öneride bulunuyor. İyi günde kötü günde ve hastalıkta sağlıkta bir ömür mutlu olmanız dileğiyle evliliğe giden aşkınızın ilk ve en önemli durağı olacak en özel, evlilik teklifi edilecek yerler şöyle:

1)Kapadokya(Nevşehir):Peri bacalarıyla ve rengarenk uçan balonlarıyla büyük bir üne sahip Kapadokya, geçtiğimiz yıllardan beri gerek yabancı çiftlerin gerek Türk çiftlerin bir ömür mutluluğa "Evet!" dediği yerlerden biri. Benzersiz tarihi dokusuyla ve günbatımına doğru balonların gökyüzünde yarattığı eşsiz görüntüyle ister bir balonda ister yüksek tepelerinden birinde sevdiğinize Ariş tektaşlarından biriyle evlilik teklifi ederek bir "Peri Masalı"nı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

2)Gelidonya Feneri(Antalya): Antalya Kumluca sınırlarındaki bu fener Türkiye kıyılarının en yüksek feneri olup, çevresindeki benzersiz Sulu Ada ve Korsan Koyu manzaralarıyla ziyaretçilerine unutamayacağı bir görüntü sunuyor.

3)Fırtına Deresi(Rize): Çamlıhemşin'deki 57 kilometre uzunluğundaki bu eşsiz dere, bünyesindeki doğal güzellikleri ve manzarasıyla sizleri çağırırken evlilik teklifi için heyecanlı ve bir o kadar da baş döndürücü bir yer olmasıyla dikkat çekiyor. Kayaları aşındırarak akıp giden su, hiç dinmeyecek çarpıcı aşkınızı simgeleyebilir. İsterseniz evlilik teklifini manzarayı karşınıza alan bir noktada yapabilir ya da seviyeyi bir düzeye taşıyıp derenin hırçın sularında rafting yaparken sevgilinize ömrü boyunca unutamayacağı bir evlilik teklifi sunabilirsiniz.

 4)Kasr-ı Nehroz(Mardin):Sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu'nun bir başka noktası Mardin'de eşsiz bir eser.1200 yılı aşkındır ayakta duran benzersiz tarihi dokusuyla ve Mardin'in kendine has manzarasıyla bugünlerde butik otel görevini gören Kasr-ı Nehroz'da hayatlarınızı birleştirmek adına sevdiğinizden "Evet" duyabilecek ve Ariş tektaşlarından biriyle hayatınız boyunca kurduğunuz hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

5)Galata Kulesi(İstanbul):İstanbul'un yüz yıllardır birçok tarihi olaya tanıklık etmiş en kıymetli eserlerinden biri ve çeşitli hikâyelere konu olmuş şahane eser: Galata Kulesi. Rivayet odur ki bu kuleye birlikte çıkan aşıklar günün birinde evlenecektir. İşte bu büyüsüyle ve tarihi dokusuyla sizlere hem İstanbul'un siluetiyle hem de bu hikayesiyle unutulmaz bir evlilik teklifi yaratma şansı yakalayabilirsiniz. Üstelik Ariş imzalı bir tektaş pırlanta yüzük ile aşkınıza daima hatırlanacak bir anlam yükleyebilirsiniz.

6)Çamlıca Tepesi(İstanbul):Ariş olarak müstakbel eşinize aşkınızı ve evlilik teklifinizi ilan edeceğiniz mekan önerilerine İstanbul'dan çok özel bir yer ile daha devam ediyoruz: Şahane boğaz manzarasıyla Çamlıca Tepesi. Fransız Yazar Lamartine'in "Eğer dünyaya son bir kez daha bakacak olsaydım bu İstanbul'dan olurdu dediği tepedir Çamlıca Tepesi... İstanbul'un ruhu, denizin dinginliği ve berraklığı o unutulmaz teklifin yapılması için gerekli bütün şartları sizlere hazırlıyor.

7)Verona(İtalya):Yeniden doğuşun merkezi İtalya’da, ölümsüz aşkları sembol edecek herkesin bildiği Shakespeare'in eseri Romeo ve Juliet'in aşkının yaşandığı o büyüleyici şehir: Verona. Her bir noktasının tarih koktuğu ve romantizmin zirve olduğu bu şehirde 21.yüzyılın Romeo ve Juliet'i siz olabilir, onların aksine unutulmaz bir gezi ve teklifle birbirinize kavuşabilir hayatlarınızı birleştirerek birbirinize aşk ile bağlanabilirsiniz.

8)Bora Bora(Tahiti):Rüyalarınızı süsleyecek ve masmavi sularında büyüleneceğiniz Bora Bora adaları doğal güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş ve birçok aşkın başlamasına, evliliklere dönüşmesine, aşkların pekişmesine mekân olmuş bir yer. Balayı için de tercih edilen bu adada, özellikle akşamları hazırlayacağınız organizasyonla; mumlarla bembeyaz kumsala ayrı bir görüntü katabilir ve elbette ki özel tasarımı ve ışıklı kutusuyla ARİŞ PIRLANTA imzalı bir Tektaş Pırlanta Yüzük ile sevdiğiniz kadına unutulmaz bir evlilik teklifi hazırlayabilirsiniz.

9)Kuzey Işıkları(İzlanda): Şüphesiz son zamanların en seçkin ve gözde evlilik teklifi mekânlarından birisi de eşsiz görüntüsüyle doğa mucizelerinden biri olan Kuzey Işıklarına şahit olabileceğiniz İzlanda. Ömür boyu hafızalarınıza kazınacak ve aşkınızın evlilikle taçlandığını torunlarınıza kadar anlatabileceğiniz bir an yaratacaktır burası. Üstelik bir tablo gibi görünen Kuzey Işıklarını ziyaret ederken ARİŞ Tektaş Pırlanta yüzüğünü ya da son zamanlarda tercih edilen Baget Pırlantalardan birini seçerek bu unutulmaz anın etkisini arttırabilirsiniz.

10)Buenos Aires(Arjantin):Tutkunun, aşkın, Tangonun ve daha nice özel duygunun mimarı bu büyüleyici şehirde unutulmaz bir evlilik teklifi organize edebilir ve aşkınıza bir doku da Arjantin'den katabilirsiniz. Masallar gibi olan aşkınıza ARİŞ'i ortak ederek birbirinize olan sevginizi bağlılığa dönüştürecek en özel Pırlanta Yüzükleri seçebilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta