En Etkileyici Evlilik Teklifi Nasıl Olur?

Bir Erkek, âşık olduğu kadına, hayatının en önemli sorusunu soracağı günün öncesinde birçok senaryolar ve ortamlar hazırlayabilir. Ama işin aslı, o andır. Dekorlar, ortamlar, müzik ve izleyeneler, hepsi bir anda her ikisi için de flu olur. O an sadece ikisi vardır ve herkes her şey susar. Kalpleri boğazlarında atıyordur. Gözler henüz kelimeler söylenmeden kendini ele verir. En etkili evlilik teklifi nasıl olur başlıklı yazımız sizlerle..

Erkek artık tüm duyguların tavan yaptığı o anı daha fazla uzatamaz ve cebindeki o minik kutuyu çıkararak hareketlenmeye başlar. İşte sadece o an, bir kutu, minik bir kutu, o kadını bu denli heyecanlandıracaktır. Diz çöken erkek, kutu açarak sevdiği kadına hayatı paylaşmayı teklif ettiğinde, âdeta kutunun içindeki o pırlantanın parlaması izleyenlerin bile gözünü alır. Çünkü o an büyülü bir andır ve o anı ancak bir pırlanta tamamlayabilir.

Kadın evet demiş olsa bile, o pırlantanın sevdiği kadının parmağındaki parlamasını gördüğünde erkek, bir ömür beraberliğin onayı olarak hisseder. Kadın ise, parmağındaki tektaş pırlantasına baktıkça o anı tekrar tekrar yaşar ve ailesine, arkadaşlarına sadece pırlantasını göstererek, hayatının en önemli kararını vermiş olduğunu kelimeleri kullanmadan anlatır. Bir erkek, evlilik teklifi yapacağı ortamın veya mizansenin, başrolünün o mücevher kutusundaki tektaş pırlanta olduğunu asla unutmamalı ve başrol oyuncusunun gösterişini ve etkisini mümkün olduğunca önemsemelidir.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta