amazon

Burçlara Göre Sembollere Göre Takılar

İnsanlar için iletişim yaşamın en önemli unsurlarındandır ve yalnızca harflerle rakamlarla sınırlı değildir , semboller yaşamımızda önemli bir yer tutmaktadır. Burçlarla sevgiyi, şansı, sonsuzluğu, bir çok duygu ve olguyu sembolleştiririz.

Pırlantalı sembol tasarımları kişilerin kendilerinden bir şeyler bulabilmesine ve kendilerini ifade etmesine yardımcı olmaktadır. Şık tasarlanmış ışıl ışıl bir yonca yaprağı kolye ile şansını boynunda taşımak isteyenler , burcunun sembolüyle karakterini yansıtmak isteyen insanlar sembol pırlanta tasarımlarını beğenerek kullanmaktadırlar.

Burçlara göre sembollere göre takılar, kullanıcısının kendisini her an özel hissetmesini sağlar. Her burcun özellikleri birbirinden farklı olduğundan burca özel pırlanta mücevher tasarımı, kendinize uygun takılara sahip olmanızı sağlar. Pırlantanın merkezde yer aldığı, zaman zaman renkli taşlarla bezenen pırlanta mücevherler; burcunuzun hakim duygularını bünyesinde barındırır. Benzersiz bir görünüm için siz de burcunuz için özel olarak tasarlanan pırlanta mücevherleri tercih edebilirsiniz.  

Burçların Dilinden Takılar: Astroloji ve Takı Seçimi

Her burç farklıdır. Burçların dilinden anlayan takılar ise bu farklılıkları ön plana çıkarma konusunda son derece başarılıdır. Burçlara göre sembollere göre takılar arasında pek çok farklı modeli bünyesinde barındırır. Pırlanta kolyeler, renkli taşlı yüzükler, tasarım mücevherler ve daha fazlası; her zaman özel, her ortamda benzersiz görünmek isteyen kadınlara sunuluyor. Burcun özelliklerini ve hakim duygularını yansıtan takılar, kombinlerinize estetik ve zarif bir dokunuşta bulunmanızı sağlayacak. Bu nedenle sizi yansıtan pırlanta mücevherleri tercih ederek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Koç burcunu yakut, boğa burcunu zümrüt, ikizler burcunu akik, yengeç burcunu kuvars, aslan burcunu peridot, başak burcunu ametist , terazi burcunu pembe kuvars , akrep burcunu obsidyen , yay burcunu sodalit ve topaz , oğlak burcunu kehribar, kova burcunu gümüş, balık burcunu ay taşı temsil eder.

Her Burca Özel Eşsiz Pırlanta Takılar

Burçlara göre sembollere göre takılar, estetik ve zarif detaylarıyla burcun özelliklerini en iyi şekilde yansıtır. Cesur, hareketli bir karaktere sahip koç burçları için elmas, ametist gibi taşlardan tasarlanan mücevherler ideal olacaktır. Kıyafetlere zarafet ve şıklık katacak bu tür tasarımlar, aynı zamanda koç burcu kadınlarının kendilerini çok özel hissetmesini de sağlayacak.

Kararlı, inatçı ve sadık boğa burçları; zümrüt, akik ve turkuaz taşlarıyla dinamizm elde eden tasarımları kıyafetlerinde eşsiz bir görünüm için tercih edebilir. Boğa burcunun kararlı duruşunu destekleyen bu tür tasarımlar, aynı zamanda doğanın sadeliğini de en iyi şekilde yansıtacaktır.

Meraklı, zeki, neşeli ikizler; genellikle sıra dışı tasarımlara sahip yüzük kullanmaktan hoşlanır. Çünkü bu tür yüzük modelleri, ikizlerin farklılık seven yapılarını destekler. Safir, inci gibi taşlarla bezenmiş tasarımlar da ideal seçenekler arasında yer alır.

Yengeç burçları son derece hassastır. Bu nedenle yengeç burcu kadınına sunulacak pırlanta mücevher, maneviyatı besleyecek özelliklere sahip olmalıdır. Burçlara göre sembollere göre takılar kapsamında yer alan kuvars ve inci taşlarıyla bezeli mücevherler; yengeç kadınlarına sunulabilecek en özel hediyedir. Aslan burcu kadınıysanız, güç ve liderlik özellikleriyle donatılmışsınızdır. Bu nedenle gösterişli ve koyu renkli kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Sizi Benzersiz Hissettirecek Pırlanta Modelleri

Burçlara göre sembollere göre takılar arasında yer alan sallantılı olmayan pırlanta mücevherler, başak burcu kadınlarına sunulabilir. Öte yandan pembe topaz ile tasarlanan mücevher modelleri, terzi burçları için son derece özel tasarımlar arasında yer alır. Siz de burcunuzu yansıtan pırlanta tasarımları kullanarak hayatın her alanında şıklığınızı ve zarafetinizi vurgulayabilirsiniz.

Yenilikçi tasarımlarıyla Ariş Pırlanta, sizlere benzersiz tasarımlar arasından tercihte bulunma imkanı sunuyor. Ayrıca uluslararası sertifikalı taşlar ve seçtiğiniz montür ile kendi yüzüklerinizi tasarlayabilir, Ariş Pırlanta ayrıcalığıyla bu tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta