amazon
Hepsipay'den 1000 TL Hepsipara!

Hepsipay'den 1000 TL Hepsipara!

Kampanya koşulları:

Kampanya: 15 Nisan - 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Hepsipay’le yapacağın alışverişinden 1000 TL  Hepsipara kazanma şansını kaçırma!

Kampanya 15 Nisan 2024 ve 15 Mayıs 2024 23.59 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya sadece “Hepsipay ile Öde” ödeme seçeneği dahildir.

 

-Hepsipay ile Öde:

  • arispirlanta.com ödeme sayfasında “Hepsipay ile Öde” seçilerek, kampanya süresince yapılan 15000 TL ve üzeri alışverişlerde toplamda 1000 TL Hepsipara kazanımı olacaktır. ‘’Hepsipay ile öde’’ seçeneği ile yapılan ödemelerde kazanılacak maksimum ödül 1000 TL Hepsipara’dır.

Kampanya süresince 1 Hepsipay kullanıcısı en fazla 1000 TL Hepsipara kazanabilir. 

Kampanyaya Hepsiburada’da yapılan alışverişler dahil değildir. 

Kampanya kapsamında kazanılan Hepsiparalar 30.05.2024 tarihinde yüklenecektir.

Kullanılmayan Hepsiparalar 15.06.2024 tarihinde otomatik olarak silinecektir.

Bu kampanya, firmanın kampanya süresi içerisinde dahil olduğu diğer Hepsipay kampanyaları ile birleştirilemez.

Kampanyadan kazandığın Hepsiparaları, Hepsiburada veya "Hepsipay ile öde" seçeneğinin geçerli olduğu online üye işyerlerinde Hepsipay bakiyen ile harcamalarında kullanabilirsin.

Hepsipay ile yapılan harcamalarda Hepsiburada Premium üyeliğine özel %3 Hepsipara kazanımı olacaktır. Kazanılacak Hepsipara maksimum 20 TL’dir. Kazanılan Hepsiparalar yüklenildiği tarihten itibaren 15 gün boyunca, Hepsiburada’da kullanılabilir. Kullanılmayan Hepsipara'lar bu sürenin sonunda otomatik olarak silinir.

İptal/iade olan siparişlerden Hepsipara kazancı sağlanmamaktadır.

Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan Hepsipara'lar haber vermeden iptal edilebilir.

D-Ödeme Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. (Hepsipay) ve Ariş kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Hepsipay, şirket politikalarının veya ilgili mevzuatın ihlal edildiği veya kampanya gibi uygulamaların veya kart sisteminin suistimal edildiği gibi hususları tespit etmesi halinde, kampanya katılımcısının hukuki ve/veya cezai sorumluluğu saklı kalmak kaydıyla, kampanya katılımcısının Hepsipay hesabını kapatabilir veya askıya alabilir, kampanya kazanımlarını iptal edebilir.

Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta