Tüm Türkiye'ye Geçmiş Olsun

Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kilis , Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır başta Olmak üzere, pek çok ilimizi etkileyen deprem sebebiyle kaybettiğimiz
vatandaşlarımıza rahmet, Yakınlarına başsağlığı yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Pırlanta Tria Kolyeler

Ariş Pırlanta olarak pırlantanın en güzel motiflerle tasarlanmış birbirinden ihtişamlı hallerini tria kolye koleksiyonuyla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sade olmasına rağmen bir o kadar da ışıltılı görünen pırlanta tria kolyeler Ariş Pırlanta farkıyla sizlerle buluşuyor. Bu koleksiyondaki pırlanta tria kolyeler, hoş ve nadide tasarımlarıyla sevdiklerinize unutulmaz birer hediye olacak. “3” rakamını ifade eden tria, kolyelerde de üç taştan oluşuyor. Pırlantayla buluştuğunda zarafetine aynı zamanda sadelik katan üç taşlı kolyeler, sevdikleriniz için “dünü, bugünü ve yarını” simgeleyip daimî birlikteliğin mesajını veriyor. Siz de sevdiklerinize böylesine anlamlı ve zarif bir mücevher hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Ariş Pırlanta kalitesi ve güvencesiyle, günlük kullanımda tüm kombinlere rahatlıkla uyum sağlayabilecek mücevhere sahip olacak ve onu boynunuzdan çıkarmak istemeyeceksiniz.

Sevdiğiniz kadına hediye edeceğiniz o romantik anlam taşıyan mücevher tria kolye koleksiyonunda. Aşkınız için dünü, bugünü ve yarını simgeleyecek tria kolye çeşitlerinden birini mutlaka çok sevecek; sevdiğiniz kadın için muhteşem hediyeyi burada bulacaksınız.

Son yıllarda büyük rağbet gören ve tercih edilmeye başlayan tria mücevherler, evlilik teklifleri için tercih edilmenin dışında farklı özel günlerde hediye ediliyor. Ariş Pırlanta da kalitesiyle diğer koleksiyonlarda olduğu gibi pırlanta tria kolye koleksiyonunda da fark yaratıyor. Elmasın zarafeti ve sonsuz aşkın simgesi pırlantanın Ariş Pırlanta imzasıyla bir araya geldiği bu muhteşem koleksiyona göz atın.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta