• KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

İnci Yüzük

İnci, doğanın en güzel ve en mucizevi hediyelerinden birisi. Oluşumu yaklaşık on yıl süren, bir istiridyenin içinde doğup sedeflenen incinin eşsiz mucizesiyle tanışmaya hazır olun. İncinin elde edilme yöntemi onu diğer değerli taşlardan ayırıyor çünkü inci, bir canlının üzerinde barındırmasıyla elde edilen tek değerli taş. Bu farklılık onu diğerlerinden ayırırken değerini de arttırıyor. Aynı zamanda birçok kültürde şans taşı olarak talihi açacağına inanılıyor.

İnci taşının, insanların sanatsal ve sezgisel yönlerini açığa çıkarttığı söyleniyor. Ariş Pırlanta olarak, dikkat çekici bir zarafete ve güçlü bir etkileyiciliğe sahip olan inciyi, pırlantanın eşsiz dokunuşuyla buluşturduk. Sonsuz aşkın sembolü pırlantanın ve sadeliğin temsilcisi inci taşının bu görkemli buluşması göz dolduruyor. Doğanın romantik sesine kulak verin, inci ve pırlantanın mükemmel uyumuyla eşsiz bir serüvene çıkın.

İnci taşı sevgi ve şefkati, ışıltıyı, gizemi ve mutlu bir evliliği sembolize ediyor. Bu anlamları sayesinde sizin için özel olan kişiye verilecek en anlamlı ve güzel hediyelerden birisi de inci yüzükler. Doğanın hediyesini sevdiğiniz kadının parmaklarına taşıyın, ona unutamayacağı bir armağan verin.

Doğanın emeğiyle parıldayan, zamanın dokunuşuyla anlamlanan inci taşlar, Ariş Pırlanta’nın ince tasarım çizgileriyle etkisini güçlendiriyor. Bu özel koleksiyon, incinin ve pırlantanın özgün yapısıyla birlikte görenleri hayran bırakıyor. Işıltısını gizlemeyen, doğal güzelliğiyle ve derin anlamlarıyla fark yaratan inci yüzük modellerimiz şıklığı zarafetle taçlandırıyor.

 

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta