Sertifikalı Taşlar

Zen Pırlanta
Yuvarlak Kesim

Yuvarlak Kesim

Prenses Kesim

Prenses Kesim

Zümrüt Kesim

Zümrüt Kesim

Kalp Kesim

Kalp Kesim

Markiz Kesim

Markiz Kesim

Damla Kesim

Damla Kesim

Oval Kesim

Oval Kesim

Cushion Kesim

Cushion Kesim

Radiant Kesim

Radiant Kesim

Asher Kesim

Asher Kesim

GIA SERTİFİKALI TEKTAŞ PIRLANTA YÜZÜKLER

 

Ariş Pırlanta hayatınızın en özel anlarını, en mutlu günlerinizi tamamlayacak mücevherleri seçerken sonsuz güven duygusuyla alışveriş yapmanın rahatlığını sunar. Alışverişiniz, Ariş Pırlanta’nın müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde güvenle gerçekleşmektedir.  Ariş Pırlanta, asırlık deneyimi ve kusursuz kalite anlayışıyla, her biri özenle seçilmiş pırlantalarla hazırlanan birbirinden farklı, her zevke hitap edebilecek çeşitlilikte sertifikalı tektaş pırlanta yüzükler sunmaktadır. Pırlantanın güvenilir ve deneyimli markası Ariş, ulusulararası kabul göre GIA sertifikalı pırlantalı modelleriyle en beğenilen, en kaliteli tektaş yüzük seçeneklerini tüketicisine ulaştırma hedefiyle hizmet vermektedir. Tektaş pırlanta yüzük arayanların dilediği renk, karat, kesim ve berraklıkta, hayal ettiği modelde alternatifler bulabileceği Ariş Pırlanta Tektaş Koleksiyonu, gerçek kalite doğru fiyat kalitesiyle pırlantaseverlerle buluşuyor.

 

ULUSLARARASI TAŞ SERTİFİKASINA SAHİP PIRLANTALI YÜZÜKLER

Mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta, uluslar arası sertifikalı pırlanta ürünleriyle mücevher alışveriş deneyiminizi güvenle gerçekleştirmenizi sağlar.  Ariş Pırlanta, sektörde bir asırı geriden bırakmış olmanın verdiği deneyimle, mücevher alışverişinde güvenin ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket etmektedir. Ariş Pırlanta’da konusunda uzman gemeloglar tarafından özenle seçilen taşlar, uluslar arası derecelendirme ve değerlendirme laboratuarlarınca sertifikalandırılmaktadır.

 

DİLEDİĞİNİZ KARAT, RENK, KESİM VE BERRAKLIKTA PIRLANTA SEÇENEKLERİ

Tektaş yüzük modelinde yüzlerce çeşit sunan Ariş Pırlanta, GIA sertifikalı tektaş seçenekleriyle güven, kalite ve çeşit zenginliği açısından hayal ettiğiniz tektaşa ulaşmanızı sağlıyor. Evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı tektaş yüzük modelini seçerken dilediğini modeli bulmanın yanında, kalitesinden emin olabilmeniz, güvenilir bir markadan alışveriş yapıyor olmanız en önemli kriterlerdir. Ariş Pırlanta, sertifikalı tektaş yüzükleriyle size farklı karat, renk, kesim, berraklık seçenekleri sunarken gönül rahatlığıyla tektaş pırlanta yüzük alışverişinizi tamamlamanızı sağlar.

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al
×