Tüm Türkiye'ye Geçmiş Olsun

Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kilis , Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır başta Olmak üzere, pek çok ilimizi etkileyen deprem sebebiyle kaybettiğimiz
vatandaşlarımıza rahmet, Yakınlarına başsağlığı yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Tria Pırlanta Yüzük

Aksesuar kutunuzda simetrinin güzelliğine yer açın! Birden fazla ışıltıyla göz doldurmak için tasarlanan tria küpelerimiz sayesinde ışıltının tadını çıkaracaksınız. Tek pırlantayla yetinmeyen kadınlar, üç pırlantanın benzersiz dizilişine hayran kalacak. Mükemmel bir uyum ve şıklıkla parmağınızdan çıkarmak istemediğiniz tria yüzüklerimiz, şıklığınıza eşsiz bir dokunuş yapmak için sizleri bekliyor.

Ariş Pırlanta tria yüzük koleksiyonunda ister gösterişli ister sade olsun, mutlaka size uygun ve ışıltılı yüzük modelini bulabilirsiniz. Göz kamaştırmak isteyenler için çevresi taşlarla bezenmiş bir tria yüzük, etkileyici bir görünüm yaratırken rahatlığından vazgeçmek istemeyenler için minimal tarzda bir üçtaşlı tria ve tarzımda ışıltının yanında biraz da renk olsun diyenler için renkli taşlı tria yüzükler en uygun seçenekler olacaktır.

Tria yüzükler aşkın dününü, bugününü ve yarınını sembolize ediyor. Bu anlamda sizin için özel olan o kişiye verilecek güzel bir hediye olarak da harika bir seçenek: Tria yüzükler. Derin anlam taşıyan tria yüzük koleksiyonumuz sayesinde sevdiğiniz kişiye aşkınızı ispatlayabilir, aşkınızı ışıltıyla taçlandırabilirsiniz. Tria yüzük hediye edeceğiniz kişiyle evlilik yıldönümünüzü ya da doğum gününü kutlayabilir ya da söz ve nişan gibi özel günlerinizde kullanabilirsiniz.

Ariş Pırlanta'nın sizler için özel olarak hazırladığı bu özel koleksiyon sayesinde sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşamaya hazır olun. Geometrik kesimli, sade ya da gösterişli yüzüklerin bulunduğu koleksiyonla birlikte parmaklarınız ışıl ışıl parlayacak.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta