Tüm Türkiye'ye Geçmiş Olsun

Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kilis , Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır başta Olmak üzere, pek çok ilimizi etkileyen deprem sebebiyle kaybettiğimiz
vatandaşlarımıza rahmet, Yakınlarına başsağlığı yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Pırlanta Kalem

Pırlanta kalem, özel ve kalıcı aksesuarlarla sevginizi anlatmanın en anlamlı, zarif ve estetik yollarından biridir. Özel günler için eşsiz ve kreatif armağan arayışında olanlar için son derece anlamlı ve muhteşem bir hediye olan pırlanta kalemler, pırlantanın büyüleyici ışıltısını oldukça efektif detaylarla yansıtır. Aynı zamanda uzun süreli kullanım için uygun olan pırlanta kalemler, unutulmaz ve kalıcı bir armağan olacaktır.

Ariş Pırlanta, pırlantanın kusursuzluğunu seçkin tasarımlarla yansıtan özel pırlanta kalem koleksiyonu ile sevdiklerinize verebileceğiniz en ayrıcalıklı armağanları seçkin modellerle sunuyor. Sonsuzluğun, sevginin, aşkın, zarafetin ve ışıltının anlamı olan pırlanta, Ariş ayrıcalıklarıyla gündelik yaşamın en özel aksesuarlarından olan kalemlerle buluşuyor.

Pırlanta Kalem Modelleri

Pırlanta kalem modelleri, pırlantanın büyüleyici ışıltısıyla bezenmiş özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ariş dokunuşlarıyla tasarlanan seçkin modeller, pırlanta ışıltısını ve anlamını kusursuzlukla yansıtıyor. Ariş’in pırlanta kalem koleksiyonunda farklı renk seçenekleri dikkat çekiyor. Sarı renginin pırlanta detaylarıyla kesiştiği modellere, pırlantanın orijinal renk tonu olan gri eşlik ediyor.

Ayrıca koleksiyonda yer alan kartaneli tasarımı, büyüleyici ve göz kamaştıran detaylarıyla ön plana çıkıyor. Bununla birlikte Ariş’in seçkin koleksiyonundaki tüm pırlanta kalemler, özel olarak üretilmiştir. El işçiliği ile imal edilen pırlanta kalemler, ayrıcalıkları derinlikli olarak hissetmek isteyenlere benzersiz bir avantaj sunuyor. Sınırlı sayıda imal edilen pırlanta kalemler ile Ariş kalitesini ayrıcalıklı detaylarla derinden hissedebilirsiniz.

Pırlanta Kalem Fiyatları

Pırlanta kalem fiyatları, her bütçeye hitap eden cazip maliyetleriyle sevdikleriniz için en unutulmaz ve iz bırakan armağan olacak. Özel tasarımlarıyla büyüleyen pırlanta kalemler, pırlantanın sonsuzluğu ifade eden anlamıyla sevdiklerinize verdiğiniz değeri en iddialı şekilde yansıtacak. Estetik açıdan da oldukça iddialı tasarımlara ev sahipliği yapan pırlanta kalemler, uzun süreli kullanım için de uygundur.

Pırlantanın büyüleyici anlamını yaşamınıza taşıyacak olan pırlanta kalemleriniz hayatınız her anına eşlik edecek, unutulmaz anları hafızalarda saklayacaktır. Sevdikleriniz için en özel ve kalıcı hatırlara Ariş Pırlanta ayrıcalıklarıyla sahip olabilir ve pırlantanın kusursuzluğunu sevdiklerinizle buluşturabilirsiniz. Özel tasarımları ve kaliteli yapılarıyla pırlantanın en seçkin hali pırlanta kalemler, Ariş’in ayrıcalıklı koleksiyonunda!

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta