Tüm Türkiye'ye Geçmiş Olsun

Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kilis , Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır başta Olmak üzere, pek çok ilimizi etkileyen deprem sebebiyle kaybettiğimiz
vatandaşlarımıza rahmet, Yakınlarına başsağlığı yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Ay Yıldız Kolyeler

Ariş Pırlanta olarak, sizi zamanın büyüleyici serüveninde yolculuğa çıkaracak, coğrafyamızın en değerli motiflerinden oluşan bu özel koleksiyonu büyük bir gurur ve iftiharla sunuyoruz. En az pırlantası kadar değerli ve derin anlamlara sahip olan ay yıldız kolye koleksiyonumuzda milli değerlerimize ve sembollerimize yer veriyoruz.

Boynunda kültüründen ve coğrafyasından bir parça taşımak isteyenler için özenerek hazırladığımız bu koleksiyon sayesinde ulusal değerlerimizi değerli taşlarla taçlandırıyoruz. Pırlanta detaylarla süslenmiş ay yıldızlı modellerle ya da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasının bulunduğu birçok farklı tasarım ve motif seçenekleri ile ulusal değerlerimizi yansıtıyor, milli duyguları harekete geçiriyoruz.

Milliyetçi duyguları yüksek, vatan sevgisi güçlü kadınlar için duygularını ve sevgilerini ifade etmenin yolu haline gelen ay yıldız motifli mücevherler kadınlar tarafından oldukça fazla kullanılan aksesuarlardan biri. Gümüş ya da altın renkli seçeneklerin bulunduğu bu özel koleksiyonda birbirinden farklı ve ince tasarım çizgileriyle dizayn edilmiş mükemmel parçalar bulmak mümkün.

Türk bayrağının etkileyici görünümünden ilham alan, Türkiye haritasın içinde ay yıldız ya da Atatürk imzasının bulunduğu modeller gibi birçok tasarım ve motif seçeneğinin bulunduğu bu koleksiyon sayesinde Türkiye sevginizi boynunuzda taşıyabilirsiniz. Pırlanta düet kolye ile hem bayrağımızı hem de Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasını taşıyabilir, vatan sevginizi bu anlamlı kolye ile ifade edebilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta