Tüm Türkiye'ye Geçmiş Olsun

Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kilis , Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır başta Olmak üzere, pek çok ilimizi etkileyen deprem sebebiyle kaybettiğimiz
vatandaşlarımıza rahmet, Yakınlarına başsağlığı yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Elmas Miracle Yüzük Modelleri

Aşkın, sonsuz bağlılığın ve en güçlü duyguların ifadesi tektaş yüzükler, Ariş Pırlanta’nın özel bir teknikle hazırladığı Miracle Elmas Koleksiyonu’nda ışıltısı kat ve kat artan görünümleriyle dikkat çekiyor. Mücevherde vintage görünümden hoşlananların, elmas kesimin harikulade ışık oyunlarına tutkun olanların tercih ettiği elmas tasarımlar, miracle tekniğinin mucizevi etkisiyle daha ışıltılı bir görünümde… Klasikten moderne, minimal çizgilerden gösterişli alternatiflere pek çok seçeneğin yer aldığı Miracle Elmas Tektaş Koleksiyonu, elmasın modası hiç geçmeyen duruşuyla hayranlık uyandırıyor.

Usta ellerde sanatla işlenen, kusursuz bir işçilikle hazırlanan Miracle elmas tektaş yüzükler uygulanan özel bir teknikle pırlantanın sonsuz ışığını tüm ihtişamıyla yansıtıyor. Kusursuz elişçiliğinin, gerçek kalitenin yansıması elmas miracle yüzükler olduğundan daha büyük görünen elmaslarla hazırlandı. En mutlu anları taçlandıracak, nesilden nesile aktarılacak miracle elmas tektaş modellerinden seçim yapmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta